Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1708
Auto Amnesia Haze feminised демонструє високу врожайність, яка, в разі якісного та своєчасного догляду, може досягати позначки в 800 грам з одного квадратного метра. Для рослин, чия висота не перевищує і метрової позначки, це досить непоганий результат.
Показать все Свернуть

Auto Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Amnesia
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
адаптований під будь-які умови вирощування
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стан приємної ейфорії
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітучий медичний сорт Аuto Amnesia Haze feminised виник не випадково. Брідери сідбанка Ganja Seeds витратили не один десяток годин, щоб вивести гібрид на основі знаменитого стрейна Amnesia. І вийшло у них це просто на «відмінно». Фемінізоване насіння автоквіта дає гарні сходи і дуже надихаючий урожай.

Загальні характеристики конопель Amnesia Haze

Auto Amnesia Haze feminised демонструє високу врожайність, яка, в разі якісного та своєчасного догляду, може досягати позначки в 800 грам з одного квадратного метра. Для рослин, чия висота не перевищує і метрової позначки, це досить непоганий результат. В індорі ці цифри дещо нижче: 350-450 грам сухої речовини з 1 кв.м., при зростанні до 70 сантиметрів, відповідно. Сатівний гібрид цвіте протягом 50-65 днів, що за мірками автоквіта можна вважати умовною нормою. Що стосується ТГК, то його частина становить чималі - 21%, рівень КБД - середній.

Вирощування конопель Amnesia Haze

Сорт добре витримує будь-які види тренувань і може показувати цікаві результати не тільки для початківців-коноплярів. Гровери з досвідом, що не проти поекспериментувати, в разі вдалих маніпуляцій можуть здивуватися підсумковому результату, в хорошому сенсі. Пам'ятайте, що у Amnesia Haze немає чітких термінів для збору врожаю, і гроверу належить робити це, покладаючись на власні знання і інтуїцію. Все залежить від того, коли саме здійснювалася висадка посівного матеріалу.

Сорт адаптований під будь-які умови вирощування. Перші суцвіття формуються через кілька днів після формування третьої за рахунком пари листя. Для орієнтиру, бутони сформуються приблизно через вісім тижнів. Під час гровінга, ви обов'язково оціните високу і щільну колу на верхівці куща.

Медичне застосування конопель Amnesia Haze

Як і личить медичному сатівному сорту, марихуана Аuto Amnesia Haze feminised прекрасно справляється з депресивними станами, психоемоційним перенапруженням і симптоматикою тривоги. Покращує апетит і допомагає людям, що страждають від безсоння.

Аромат і ефект конопель Amnesia Haze

Базовий аромат дуже схожий на типового «предка» Amnesia Haze, до якого додається солодкуватий тон з пряними і цитрусовими нотками. Всього кілька хвилин після вживання, і ви вже в відмінному піднесеному настрої. Церебральний ефект формується поступово, з часом виходячи на свій пік, а ви разом з ним опиняєтеся в стані приємної ейфорії.