Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1707
Auto Amnesia feminised входить в п'ятірку чемпіонів серед автоквітучих сортів канабісу. Неймовірно масивна рослина з прекрасно розташованими гілками, які дозволяють світлу проникати навіть до нижніх суцвіть.
Показать все Свернуть

Auto Amnesia feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Haze, Skunk, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amnesia x Haze​
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
дуже потужна енергетична сатівна рослина з швидким зростанням, суцвіття якого схожі на "лисячі хвости"
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний, з переходом в розслаблення
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Amnesia feminised Ganja Seeds

Auto Amnesia feminised входить в п'ятірку чемпіонів серед автоквітучих сортів канабісу. Неймовірно масивна рослина з прекрасно розташованими гілками, які дозволяють світлу проникати навіть до нижніх суцвіть. Така будова куща дозволяє знімати гарний урожай, який може досягати 150 грам сухих смолистих шишок!

Амнезія успадкувала від своїх прабатьків сильний і стійкий ефект. Така гримуча суміш високої врожайності і потужного ефекту робить стрейн впізнаваним і бажаним на всіх фестивалях і виставках канабісу.

Довідка! Шишки Аuto Amnesia feminised мають своєрідну форму, що нагадує лисячий хвіст.

Отримання високих показників врожайності безпосередньо пов'язане з періодом дозрівання. На відміну від інших представників автоквітучої колекції, Амнезія відцвітає за 85 днів. Але для отримання максимальних результатів, можна продовжити період на 5-10 днів.

При достатній кількості поживних елементів гібрид може досягати півтораметрової висоти, тому при її вирощуванні рекомендується контролювати зріст або застосовувати техніку SCROG. В результаті виходять щільні шишки однакових розмірів.

З насіння конопель виростають досить сильні і невибагливі паростки. При цвітінні Амнезія формує на кущі безліч суцвіть, які випромінюють багатогранний аромат від запаху лісової землі до ноток сандалу і екзотичних фруктів.

Середземноморський клімат дозволяє рослині розкрити свій потенціал, але і в середніх широтах гровер може розраховувати на гідний і забійний результат.

Родовід Amnesia

Над виведенням гібрида Аuto Amnesia feminised кілька років працювали селекціонери різних країн. Брідери схрестили легендарний у світі канабісу сорт Haze з не менш визнаним Amnesia. Результат перевершив всі очікування. Гібрид з переважанням сатіви успадкував високу врожайність і забійну силу своїх предків.

Особливості вирощування конопель Amnesia

Якщо гровер вирішить піддатися чарам Аuto Amnesia feminised і буде культивувати цю чудову рослину, то є сенс задуматися над способом і умовами вирощування. Варто відзначити, що з насіння конопель виростає далеко не карлик в 30-60 сантиметрів. Рослина, при належному освітленні може вирости на 150 сантиметрів і вище. При такому зрості бокс повинен бути відповідних розмірів.

Висота це тільки перший сюрприз стрейна. На 40 дні зростання гровер зможе спостерігати, як рослина витягує свої бічні гілки. Кущ росте розгонистим і виробляє величезну кількість суцвіть. Слід заздалегідь подумати не тільки про висоту боксу, але і передбачити його місткість. Навряд чи рослина буде в захваті, коли на 50 дні її життя гілки будуть упиратися в стінки боксу.

Довідка! Якщо теплиця невисока, то є сенс застосувати техніку вирощування SCROG.

Чи варто говорити, що коренева система у такого гіганта дуже велика? Чим ширший гровер підбере горщик, тим більше врожаю зможе зняти. Рослина віддає перевагу горщикам об'ємом 12-25 літрів. У 5 літрах рослинник хоч і досягне невеликих результатів, але конопля не зможе в повній мірі розкрити весь свій генетичний потенціал. І тоді виникає справедливе запитання: а чи варто брати монстра, якщо йому ніде буде жити?

Auto Amnesia feminised відноситься більше до аутдорних сортів ніж до індорних. Не кожен конопляр може собі дозволити вдома такий високий і густий канабіс. До того ж аромат настільки сильний, що доведеться передбачити дуже хорошу вентиляцію з вугільним фільтром.

Вирощування конопель Amnesia вдома

Якщо гровер все-таки ризикнув виростити гіганта лінійки автоквітів, то необхідно передбачити відмінне освітлення. Для вирощування згодяться лампи високого тиску, не менше 250 ват або ЕСЛ тієї ж потужності.

Довідка! При 100-150 ватному освітленні рослина покаже хороший результат, але в такому випадку слід розглянути варіанти додаткового освітлення з боків боксу по 20-30 ват.

Горщики краще використовувати об'ємом 20 літрів. Грунт бажано придбати в квітковому магазині або приготувати самому. Кращим складом грунту для фемінізованих автоквітучих сортів канабісу буде:

20 літровий горщик наповнюють сумішшю з:

  • 9 літрів магазинної землі з вмістом поживних мікроелементів азот \ фосфор \ калій - 20 \ 20 \ 20 (+/- 30-40%);
  • 5 літрів розмоченого кокосового грунту. Продається в магазинах в таблетках. Вихід готового грунту з однієї таблетки - 500 мл. Відповідно знадобиться 10 таблеток;
  • 6 літрів вермикуліту або перліту;
  • 1 \ 2 чашки (100-120 мл) доломітового вапняку.

Ретельно перемішайте складові елементи грунту і гарненько полийте водою.

Auto Amnesia feminised хоч і стійка на ранніх стадіях свого життя, але недоліки у неї все-таки є. Рослина вкрай несприятливо реагує на вогкість. Рівень вологості в боксі не повинен перевищувати позначку в 60%.

При достатньому догляді сорт віддячить Вам смолистими і липкими, як мед шишками неймовірної щільності і забійної якості.

Довідка! Назва сорту Амнезія вже говорить про її потенціал і про можливий ефект при вживанні.

Вирощування конопель Amnesia на вулиці

Монстр серед автоквітучих фемінізованих сортів Amnesia прекрасно себе почуває в умовах аутдору. Пам'ятаючи про його надзвичайну вразливість до цвілі, гровери висаджують штам Амнезія до кінця травня, коли кількість дощів вже не зможе зашкодити рослині.

Для вирощування на відкритому повітрі рекомендується підготувати лунки глибиною 20-25 літрів. Заповнюють їх збагаченим мікроелементами субстратом. Якщо в індорі рослині може знадобитися екстрена допомога і добрива, то в аутдорі представляється прекрасний шанс виростити воістину медичну марихуану на органічному субстраті.

Прекрасним грунтом для аутдору буде:

  • 1 \ 3 торфу або магазинної землі;
  • 1 частина перліту або вермикуліту;
  • 1 частина гумусу;
  • 1 частина кокосового грунту.

Удобрювати кущ в аутдорі можна як органічними «компотами» на основі кінського гною або гуано, так і хімічними солями.

Через сильний запах що виділяється суцвіттями, висаджуйте рослину в недоступних або важко прохідних місцях подалі від лісових стежок і доріг.

Пам'ятайте! Ваша безпека у Ваших руках. Багато людей ніколи не курили канабіс, але дивним чином розпізнають його аромат.

Смакові якості і ефект конопель Amnesia

Компактні і смолисті шишки Amnesia приховують в собі ключі від світу фантазій і натхнень. Ефект від вживання Амнезії вкрай потужний і приголомшуючий, надає стимулюючу дію на головний мозок і допомагає розкрити творчі здібності. Найдосвідченіший курець гідно оцінить весь потенціал сорту. Після першої затяжки варто очікувати неймовірний енергетичний поштовх, немов пірнання в воду з високого обриву. Через кілька хвилин після такого «стрибка» курець занурюється в теплу і ніжну атмосферу спокою і розслаблення.

Високий вміст ТГК і КБД робить стрейн справжнім медичним сортом канабісу. Амнезію призначають людям, що страждають на знижену концентрацію уваги, а також при таких захворюваннях як: амнезія, глибока депресія, шизофренія. Amnesia відмінно знімає больовий синдром, і підвищує апетит, що дозволяє її використовувати при анорексії.