Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06024
Елітне насіння конопель автоквітучого стрейна Alakol feminised були отримані в результаті схрещування легендарного Північного Сяйва з Рудералісом, який нагородив вийшов гібрид з стійким імунітетом і незворушністю перед погодними негараздами.
Показать все Свернуть

Auto Alakol feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Ruderalis х Northern Light
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля заспокоєння і релаксу
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Alakol feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейна канабісу Alakol від сідбанка BangSeeds - прекрасний посадковий матеріал, який підходить, як досвідченим садівникам, так і початківцям гроверам, які тільки стали на шлях цікавого мистецтва грова. Сходи формують довгі і міцні бічні гілки, які за розмірами не поступаються центральній колі. До харвесту вся рослина покривається щедрим килимом бурштинових трихом, що натякає гроверу, що зі стриженого листя можна буде виготовити висококласний гашиш. Кущі цього стрейна легко переносять різкі перепади температури, не бояться погодних примх, а також тривалих періодів посухи.

У висоту рослини досягають 60-70 сантиметрів в гроурумі, а на вулиці можуть витягнутися до 80-90 см. Життєвий цикл (від насіння до харвесту) триває 7-9 тижнів і супроводжуються прекрасним ароматом східних солодощів.

Походження конопель Alakol

Елітне насіння конопель автоквітучого стрейна Alakol feminised були отримані в результаті схрещування легендарного Північного Сяйва з Рудералісом, який нагородив гібрид стійким імунітетом і незворушністю перед погодними негараздами. Концентрація тетрагідроканнабінола становить 16%.

Особливості вирощування конопель Alakol

Даний гібрид добре адаптований під культивацію в домашній оранжереї, а також в умовах відкритого грунту. На вулицю культуру висаджують добре укоріненою розсадою в глибокі лунки від 10 літрів, наповнені живильним субстратом, який складається з суміші кокосового волокна, перліту і збагаченого грунту. Досвідчені садівники рекомендують саджати штам в підготовлені ямки при стабільній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм.

Якщо гровер хоче отримати максимальний врожай в гроурумі, то необхідно висаджувати "горіхи" або розсаду в горщики від 5-7 літрів, а також забезпечити кущам освітлення від 250 ват Днат і регулярний полив. Підвищити врожайність допоможе помірне внесення добрив після 40-го дня життя плантації. З квадратного метра посівної площі (при оптимальних умовах) знімають до 600 грам ароматних сухих бутонів.

Аромат і ефект конопель Alakol

Складно визначити які самі ароматичні відтінки виділяють сухі суцвіття цієї культури. При спалюванні шишок чітко уловлюються ноти східних солодощів. Маслянистий дим з першої затяжки подарує потужну хвилю заспокоєння і релаксу.

Медичне застосування конопель Alakol

Терапевтичний потенціал даного штаму дозволяє використовувати екстракти та сухі суцвіття в якості заспокійливого і седативного засобу.

У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Alakol feminised післяплатою.