Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1792
Як і багато автоквітів, auto AK regular не має обмежень по вирощуванню і оптимальний для гровінга коноплярів різного рівня підготовки.
Показать все Свернуть

Auto AK regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder 2 x AK-47 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, ейфорійний, седативний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK regular Ganja Seeds

Цей автоквітучий гібрид отримали, як результат багаторічної роботи бридерів сідбанку GanjaSeeds, шляхом схрещування класичного AK з цілим списком сатівних і індічних сортів. Попередній збір насіння зайняв не один рік. Була виконана колосальна робота, яку тепер можуть гідно оцінити гровери з будь-якого куточка нашої планети.

Загальні характеристики конопель AK

Регулярне насіння автоквітучого гібрида АК - посівний матеріал для коноплярів будь-якого рівня підготовки. Частка змісту ТГК знаходиться на середньому рівні.

Вирощування конопель AK

Як і багато автоквітів, auto AK regular не має обмежень по вирощуванню і оптимальний для гровінга коноплярів різного рівня підготовки. Ви самі визначаєте, буде це індор або вирощування у відкритому грунті. Можна з повною впевненістю сказати, що навіть у самих ледачих гроверів буде позитивний результат у вигляді врожаю якісної марихуани. Середній рівень продуктивності (близько 30 грам з однієї рослини), при гарній вентиляції та своєчасному підживленню, компенсується високими психотропними характеристикам шишок. Цвіте рослина близько десяти тижнів, а період збору врожаю вам доведеться визначати самостійно. Залежить це від дня висадки насіння.

Для досвідчених гроверів, брідери сідбанка GanjaSeeds рекомендують використовувати техніку SOG, так як кущ має схильність до створення окремих черенків, а кола одна і формується порівняно швидко. Як показує практика, в аутдорі у коноплярів набагато більше можливостей для проведення експериментів, які приведуть до вражаючих результатів, навіть з урахуванням середнього рівня вегетації і цвітінням протягом десяти тижнів.

Медичне застосування конопель AK

З урахуванням індічно-сатівних характеристик, штам підійде для зняття стресових станів і стимулювання апетиту. Куріння суцвіття сприяє подоланню різних депресивних і просто пасивних станів з негативними відтінками. Анестетична властивість гібрида поки погано вивчена, але вона явно присутня.

Аромат і ефект конопель AK

Стрейн має характерний землистий присмак, який накладається на типовий смак хеша. В результаті, утворюється терпкий і, одночасно, солодкий аромат, після якого настає ефект максимального розслаблення. Поступово проявляється сатівний вплив у вигляді творчих ініціатив, а також легкої приємної ейфорії.