Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1704
Auto AK feminised легенда перших автоквітучих сортів канабісу, які були виведені селекціонерами. Рослини відрізняються стабільністю і невибагливістю в культивації.
Показать все Свернуть

Auto AK feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK-47 x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
AK дуже швидко зростає в період з 10 по 28 день
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
ейфорія з переходом в розслаблення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK feminised Ganja Seeds

Auto AK feminised легенда перших автоквітучих сортів канабісу, які були виведені селекціонерами. Рослини відрізняються стабільністю і невибагливістю в культивації, а кількість врожаю зможе здивувати навіть найвибагливішого і досвідченого гровера.

Auto AK feminised дуже швидко росте, формуючи з насіння широкий і масивний кущ, якому потрібно досить багато площі. Гілки куща тонкі і максимально витягнуті, що дозволяє рослинникам експериментувати з прищипуванням коли. Листя довгі і красиві, що підтверджує присутність в генотипі сатіва.

На гілках куща формуються величезні шишки, розташовані далеко один від одної. Суцвіття щільні і дуже пахучі. При вирощуванні конопель в будинку гроверу рекомендують використовувати вугільний фільтр. Висота автоквітучого фемінізованого сорту рідко досягає 100 сантиметрів. За десятиліття культивацій відзначалися рідкісні мутації рослини, але це не привід панікувати. Як би не видозмінювався auto AK feminised, врожайність і якість шишок не страджає.

Протягом декількох років auto AK feminised займав лідируючі позиції в рейтингу продажів і це не дивно, стрейн є переможцем маси конкурсів та чемпіонатів, його ім'я на слуху у кожного любителя канабісу.

Довідка! Насіння автоквітучого фемінізованого стрейну настільки швидко розкуповуються по всій Землі, що сид банки не встигають виробляти їх в достатній кількості, щоб задовольнити попит.

Auto AK feminised має наступні світові нагороди:

 • Перше місце в категорії «Медична марихуана» в 2010 році на конкурсі в Торонто;
 • Перше місце на чемпіонаті High Times Cannabis в 2011 році в Нідерландах (Амстердам);
 • Третє місце в категорії «Hibrid» в 2010 році в Торонто;
 • High Life в Барселоні в 2005 році Auto AK Fem завоював приз в категорії "Хеш".

Останнім з призів, який завоював автоквітучий фемінізований сорт канабісу АК був кубок в конкурсі «Краща сатіва». Наведений список нагород далеко не вичерпний. Auto AK feminised - абсолютний і визнаний чемпіон з 90-х років минулого століття.

Родовід AK

До легендарних генам АК-47 був доданий автоквітучий генотип Lowryder. Прекрасний аромат, неймовірний зміст смоли і висока врожайність АК-47 повністю перейшли до гібриду, а автоквітучий ген Lowryder скоротив термін дозрівання.

Одержаний автоквітучий сорт можна вирощувати практично скрізь. Зацвітає стрейн на 15 дні життя і встигає повністю дозріти на 70-у добу. Багато коноплярів рекомендують потримати рослину довше, продовживши термін до 80-90 днів. При таких умовах рослина розкриє весь свій потенціал і на 82-85 дні буде посипана діамантовими трихоми.

Особливості вирощування конопель AK

Ідеально культивується як в індорі, так і на відкритому повітрі. Повний життєвий цикл становить 2,5-3 місяці, а врожай доходить до 100 грам з куща.

Невибагливість і стійкість до різних грибків і плісняви дозволяють виростити гідних розмірів кущ при мінімальних зусиллях. Auto AK feminised - кращий вибір для початківця гровера. Канабіс простить йому помилки з переливами і недостатнім освітленням.

Щоб досягти рекордних результатів і зняти прекрасний врожай смолянистих і липких як мед шишок треба дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Сорт любить багато світла. Максимальні результати досягалися при використанні ламп високого тиску (Днат) 250 ват;
 • Підгодовувати автоквітучий фемінізований АК новачкам краще органікою;
 • Довідка! В інтернеті присутня достатня кількість пропозицій такого добрива як гуано кажанів за цілком прийнятною ціною.
 • Поливати кущ слід не рідше одного разу на день;
 • При вирощуванні в домашніх умовах потрібно місткий бокс, так як рослина дуже гілляста.

Вирощування конопель АК будинку

Auto AK feminised розвиває дуже велику кореневу систему і вважає за краще рости в горщиках не менше 10 літрів. Щоб рослина повністю змогла розкрити свій генетичний потенціал, забезпечте його ємністю в 15-20 літрів.

Рекомендована земля для вирощування:

 • магазинний грунт з вмістом поживних мікроелементів азот \ фосфор \ калій;
 • вермикуліт спучений або великий перліт;
 • кокосовий грунт.

Приготування субстрату на 10 літровий горщик:

Необхідно змішати 6 літрів землі з 2 літрами вермикуліту і додати 2 літри кокосового грунту. Все ретельно перемішати і гарненько полити чистою відстояною водою. На наступний день грунт буде готовий для прийняття рослини.

Стрейн непогано показує себе при освітленні ЕСЛ. Тому гровер може встановити лампу в 100-150 ват. Так як рослина добре гнеться, то можна використовувати техніку вирощування SCROG.

Довідка! У Auto AK feminised стрімко витягується основна кола. Гроверу необхідно стежити за тим, щоб вона не підгоріла під лампою.

Добрив гібрид не вимагає, але сформує більшу кількість тугих суцвіть при мінімальної підгодівлі. Використовуючи стимулятори росту, віддавайте перевагу зарекомендовуваним на ринку виробникам і чітко дотримуйтесь інструкції.

Автоквітучий фемінізований стрейн невибагливий і чудово росте на різних типах землі. Можна придбати вже готовий грунт з вмістом всіх необхідних поживних елементів або приготувати самому.

Довідка! При вирощуванні канабісу, в грунт необхідно додавати вермикуліт або великий перліт в пропорції 1 \ 4. Дані добавки сформують пористу структуру ґрунту і коренева система буде розвиватися краще.

Запах при цвітінні дуже сильний, тому в боксі слід передбачити систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром.

Вирощування конопель АК на вулиці

Auto AK feminised можна виростити в аутдорі навіть не володіючи глибокими знаннями в ботаніці. Рослина любить світло, а значить, галявинку для його висаджування слід передбачити відповідну. Якщо сонячні промені будуть попадати на рослину від заходу до світанку, то можете не сумніватися - врожай буде пристойним.

Щоб скоротити частоту поливів рослини, під час підготовки галявини грунт доповнюють гранулами гідрогелю. Вони поміщаються в середину лунки, вбирають рідину, а в сильну посуху забезпечують кореневій системі достатня кількість живильної вологи.

Auto AK feminised дуже стійкий до різних грибків і не боїться підвищеної вологості, що дозволяє зняти прекрасний врожай навіть в саме дощове літо.

При покупці готового грунту для вирощування конопель слід звернути увагу на рН (кислотність), а також на кількість мікроелементів. Оптимальними показниками поживних речовин вважаються: 200 (20) азот \ 200 (20) фосфор \ 200 (20) калій. Якщо одного з елементів буде в надлишку, рослина може загинути.

Довідка! Канабіс Auto AK feminised дуже активно зростає в період із 10 по 28 день, і якщо в цей час підгодовувати рослину легким «компотом» на основі кінського гною або гуано кажанів, то можна виростити гіганта!

Смакові якості і ефект конопель АК

Гармонійний баланс сатіва і індіка дозволяє Auto AK feminised надавати воістину чарівний вплив. Після вживання настає м'який, але пронизливий «Хай», який швидкими хвилями поширюється по всьому тілу. Церебральний ефект настільки нищівний, що відразу стає зрозуміло чому даний сорт канабісу назвали на честь автомата.

Після викликаної сатівной ейфорії вживання наздоганяє ніжна хвиля Божественного спокою і релаксу. Сорт прекрасно підходить для спілкування з друзями, самоаналізу і просто прогулянок по парку. Ефект триває близько трьох годин.

Основні характеристики ефекту Auto AK feminised:

 • тривалий;
 • потужний і стійкий;
 • підбадьорливий;
 • підходить для вживання в денний час.

Довідка! Смакові якості шишок стануть більш вираженими, якщо гровер пролікує зібраний врожай в холодильнику.

Дим неймовірно густий, а смакові характеристики сорту важко сплутати з іншими автоквітучими фемінізованими стрейнами конопель. При вживанні відчуваються фруктові ноти з ніжним цитрусовим присмаком.