Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS317
Досвідчені гровери напевно вже знайомі з особливостями вирощування сорту Аuto AK 49 regular, також штам підходить для першого грову новачків.
Показать все Свернуть

Auto AK 49 regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x AK-49 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
відмінний вибір як для новачків, так і для досвідчених агрономів
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоактивний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK 49 regular Ganja Seeds

З усіх автоквітучих сортів марихуани, представлених у величезній лінійці сідбанка Ganja Seeds, цей гібрид відрізняється не тільки своїм походженням, але і продуктивністю. Крос класики коноплярства Lowryder і AK 47 вийшов на подив стійким і витривалим. Що вже говорити про інші принципово важливі для гроверів властивості. Цей сорт став справжнім предметом гордості селекційної команди Ganja Seeds.

Загальні характеристики конопель AK 49

Гібрид перейняв у своїх предків фізичну особливість з розташуванням по стеблах великої кількості дрібних шишок, густо вкритих глянцем смоли. Стрейн відомий своїм високим вмістом тетрагідроканнабінолу, відсоток якого легко може становити приголомшливі 20% і вище. Один кущ принесе в кінці сезону від 30 до 50 грамів якісної коноплі. І це при тому, що висота рослини практично ніколи не перевищує 80 сантиметрів.

Вирощування конопель AK 49

Досвідчені гровери напевно вже знайомі з особливостями вирощування сорту Auto AK 49 regular, тому озвучимо деталі для новачків. Штам підходить для першого грову. Запам'ятайте, кущ поводиться нестабільно тільки при відсутності достатнього простору. Якщо ви дотримуєтеся технології, то рослини обов'язково винагородять вас рясним врожаєм. Лунка або горщик з дренажними отворами повинен мати обсяг від 10 літрів і більше. Цвітіння триває близько десяти-дванадцяти тижнів з того моменту, як посівний матеріал виявиться в грунті. Терміни збору врожаю прямо залежать від того, коли проводився посів.

Медичне застосування конопель AK 49

Даний сорт хоча і не відноситься до групи медичних, з легкістю допоможе позбутися головного болю або мігрені, а також поліпшить загальний психофізичний тонус пацієнта. Здатний якісно стимулювати апетит і позбавляє від тривожних станів.

Аромат і ефект конопель AK 49

У суцвіть дуже незвичайний запах, що запам'ятовується раз і назавжди. Насичений сканк розбавляє приємна прохолодна солодкість. Дим має квітковий післясмак. З перших же затяжок настає приємне запаморочення, що переростає в ейфорію і легкість.