Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1802
Використовуючи цілий список фенотипів Indica, Sativa і чистого Ruderalis, брідерам GanjaSeeds вдалося запропонувати концептуально новий продукт найвищої якості. Домінуючими в селекції є стрейни Lowryder і AK 49. Стабільність сходів і, як наслідок, врожаю - лише видима частина айсберга.
Показать все Свернуть

Auto AK 49 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-49 x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
інтенсивне виділення запаху при цвітінні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоделический, синтез стоун-эффекта с приятным теплым расслаблением
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
70 грн.

Описание Auto AK 49 feminised Ganja Seeds

Автоквітуча фемінізована версія популярного сорту AK 49, ледь не стала популярнішою, ніж оригінал. Але якщо розглядати саме категорію автофемів, то тут гібрид auto AK 49 feminised є однозначно одним з лідерів. Простота гровінгу і вражаючий урожай - перше, на що ви звернете увагу. Однак це ще не всі переваги сорту.

Загальні характеристики конопель AK 49

Використовуючи цілий список фенотипів Indica, Sativa і чистого Ruderalis, брідерам GanjaSeeds вдалося запропонувати концептуально новий продукт найвищої якості. Домінуючими в селекції є стрейни Lowryder і AK 49. Стабільність сходів і, як наслідок, врожаю - лише видима частина айсберга. Найцікавіше починається в процесі вживання. Настільки сильним ефектом володіють лише поодинокі представники категорії автофемів. І це з урахуванням того, що гровери збирають по 500-600 грамів хеша з рослин, висота яких вкрай рідко досягає 70-80 сантиметрів. Зміст ТГК у готовій до вживання сухій речовини практично завжди висока. У поєднанні з середніми показниками частки КБД, виходить дуже примітний сорт.

Вирощування конопель AK 49

Перше, на що вам слід звернути увагу заздалегідь - це інтенсивне виділення запаху у рослин сорту auto AK 49 feminised. Для індора вам неодмінно знадобиться встановити вугільні фільтри в систему вентиляції. Та й сама установка повинна бути порівняно потужною.

Цвітіння у гібрида починається рано і триває до дев'яти тижнів. Момент піку зрілості настає не раніше восьмого тижня. В залежності від уподобань гровера, приблизно до того моменту вже можна замислюватися про збір врожаю. Експерти GanjaSeeds настійно рекомендують спробувати новачкам для дебютного грову саме цей сорт, в зв'язку з простотою вирощування та хорошою врожайностю навіть внаслідок допустимих недосвідченими коноплярами помилок.

Медичне застосування конопель AK 49

Не являючись медичним сортом, AK 49 на подив ефективний в подоланні тривожних станів і як знеболюючий при головних болях або мігрені. Сорт якісно зміцнює сон і дозволяє зняти перенапруження в кінці робочого дня.

Аромат і ефект конопель AK 49

Наявність чималої кількості смоли, апріорі дає злегка солодкуватий присмак, доповнюють який тонкі нотки сандалового дерева. Психоделічний ефект від вживання цілком відповідає рівномірному змісту Сатіви і Індіки. Ви отримуєте синтез стоун-ефекту з приємним теплим розслабленням.