Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1705
При відносно невеликій висоті, з одного куща auto AK 47 feminised ви без проблем можете взяти близько 50 грам якісного хеша. Для одного квадратного метра, при використанні різних технік, досвідчені гровери можуть виходити на показник в 600 грам без особливих зусиль.
Показать все Свернуть

Auto AK 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Особливості:
з початку цвітіння і до моменту жнив рослини виділяють сильний аромат
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
с первых двух-трех затяжек вы без пауз оказываетесь в приятной эйфории и постепенно расслабляетесь до неги и истомы
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK 47 feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований гібрид був створений внаслідок кросу видатних сортів AK 47 і Lowryder. Він неодноразово ставав переможцем різних конкурсів в індустрії комерційних сортів марихуани, і це було заслужено. Auto AK 47 fem відрізняється високою врожайністю і забійною силою канабісу, спробувати який стоїть кожному шанувальнику якісної коноплі.

Общие характеристики конопли AK 47

При відносно невеликій висоті, з одного куща auto AK 47 feminised ви без проблем можете взяти близько 50 грам якісного хеша. Для одного квадратного метра, при використанні різних технік, досвідчені гровери можуть виходити на показник в 600 грам без особливих зусиль. Даний гібрид є одним з найстабільніших, даючи гарний зміст ТГК і КБД незалежно від інтенсивності гровінга.

Вирощування конопель AK 47

Інтенсивна вегетація у сорту auto AK 47 feminised починається приблизно в кінці третього тижня і розвиток триває ще близько п'яти-шести тижнів. В цілому з моменту висадки посівного матеріалу до піку зрілості проходить не менше десяти тижнів. Така тривалість дозволяє зробити кілька циклічних зборів врожаю. Для аутдору кількість сухої речовини, отриманого з однієї рослини, становить близько 70-80 грам. В індорі врожаї можуть бути не менш вражаючі. Головне надати коноплі хороше освітлення (в режимі 20/4) і досить вільного простору для зміцнення кореневої системи. Якщо перевести врожайність в перерахунку на квадратні метри, то вона при якісному догляді становить 400-600 грамів з кожного квадрата.

Навіть недосвідченим початківцям під силу домогтися високих результатів. Важливо тільки не забувати, що з початку цвітіння і до моменту жнив рослини виділяють сильний аромат. Це вимагає установки в індорі стабільної фільтраційної системи для очищення повітря. Як тільки на кущі почнуть формуватися суцвіття, чашечки почнуть інтенсивно набухати і покриватися тонкою плівкою смоли і кристалами пилку, візуально виглядають, як крихітні подрібнені діаманти.

Медичне застосування конопель AK 47

Як і личить хорошому медичному сорту, auto AK 47 feminised є потужним засобом в протистоянні больових відчуттів з будь якою симптоматикою. Даний сорт марихуани ефективно усуває нудоту і зміцнює сон, а з урахуванням присутності сатівной генетики, допомагає подолати депресивні стани людини.

Запах, аромат і ефект конопель AK 47

Аромат auto AK 47 feminised розділяється на дві чіткі лінії: солодкувату і пряну. З'єднуючись, вони дають незвичайний запах і смак. У смаку також явно присутні землисті нотки. З перших двох-трьох затяжок ви без пауз опиняєтеся в приємній ейфорії і поступово розслабляєтеся до знемоги.