Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1800
Auto Afghani regular - неординарний представник культури з яскраво вираженою генетикою Indica. Це накладає свій відбиток на результати зібраного врожаю і безпосередню форму куща.
Показать все Свернуть

Auto Afghani regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan Indica x Mexican x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і заспокійливий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Afghani regular Ganja Seeds

У регулярного насіння автоквітучого сорту відмінні сходи і не менш якісний урожай. Брідери сідбанка GanjaSeeds витратили чимало часу на те, щоб в результаті кросу класичної Afghan Indica з сортом Mexican Ruderalis вийшов розкішний автоквітучий гібрид.

Загальні характеристики конопель Afghani

Auto Afghani regular - неординарний представник культури з яскраво вираженою генетикою Indica. Це накладає свій відбиток на результати зібраного врожаю і безпосередню форму куща. При висоті до 90 сантиметрів, одна рослина може вам принести близько 100-150 грамів високоякісної марихуани.

Вирощування конопель Afghani

При відсутності навичок в гровінгу ви в будь-якому випадку отримаєте якісні сходи з впевненими показниками врожаю. На цвітіння у сорту йде від шести до восьми тижнів. Як і терміни збору врожаю, терміни цвітіння залежать від клімату, в якому ви вирощуєте коноплі і створюваних в індорі умов. Рослинам властивий стрімкий темп зростання. Не забувайте вчасно коригувати крону, щоб формування шишок проходило максимально ефективно. При сприятливому гровінгу, кількість смоли на суцвіттях порадує вимогливих коноплярів.

Медичне застосування конопель Afghani

З урахуванням домінування в генетиці Індіки, гібрид ефективний при легких формах дисфорії, що переходять в депресію. Крім того, протилежний стан, мова про гіперактивність, також легко нівелюється цим сортом марихуани. Не варто забувати і про стимулювання апетиту, властиве навіть при незначному вживанні продукту.

Аромат і ефект конопель Afghani

Аромат марихуани має яскраві фруктові нотки і легкі пряні відтінки. У процесі куріння дим передає тонкий аромат вишуканих спецій Сходу.

З перших затяжок вас обволікає потужний розслабляючий get high, який поступово заспокоює і умиротворює. Будьте пильні і знайте почуття міри. В іншому випадку, одним підвищеним апетитом все не закінчиться.