Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1364
Основною причиною поширеності сорту Auto Acid regular заслужено вважається високий показник врожайності.
Показать все Свернуть

Auto Acid regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Diesel genetic x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
відмінний вибір як для новачків, так і для досвідчених агрономів
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Acid regular Ganja Seeds

Знаменитий американський сорт з'явився в результаті тривалих генетичних досліджень бридерів над стрейном Diesel. Цілком логічно, що регулярний гібрид через якийсь час обзавівся і своєї автоквітучою версією. Популярність сорту серед гроверів стала рости в геометричній прогресії, і сьогодні практично немає коноплярів, які б не чули про Аuto Acid regular. Гібрид дуже затребуваний, як в медицині, так і серед растаманів.

Загальні характеристики конопель Acid

Основною причиною поширеності сорту Auto Acid regular заслужено вважається високий показник врожайності. При досить середній висоті куща, з нього можна зібрати до 75 грам якісної сухої речовини. Зміст тетрагідроканнабінолу набагато вище, ніж каннабідіола, хоча і останнього в достатку. За співвідношенням фенотипів, іndica лише трохи поступається sativa, що позитивно позначається на самій марихуані в процесі її застосування.

Вирощування конопель Acid

Перше, на що слід відразу звернути увагу - особливості вирощування. Для гровінга вам не знадобляться занадто глибокі знання про догляд за коноплею. Сорт рекомендується всім без винятку, від новачків, до самих маститих гроверів. Кожен знайде в безпосередньому процесі вирощування щось своє.

Час цвітіння гібрида коливається в межах десяти-одинадцяти тижнів. Що стосується безпосередньо початку збору врожаю, то чітких термінів брідери не озвучують, і вам краще орієнтуватися на візуальне підтвердження піку зрілості.

Медичне застосування конопель Acid

Хороший КБД-показник робить сорт ефективним в якості медичного засобу при депресивних і стресових станах, максимально розслабляючи і нівелюючи весь потенційний негатив. Також непогано показує себе, як знеболююче.

Аромат і ефект конопель Acid

У щільних шишок, які покриті красивими смолистими трихомами, запах злегка солодкуватий, з яскраво вираженими кислотними нотками фруктів. Аромат доповнюється легкими відтінками сухофруктів і кондитерських спецій. Приємний тонкий смак має оманливо-потужний подвійний ефект сатівно-індічного складу. Ви отримаєте не тільки розслаблення, але і виключно позитивний настрій. Для миттєвостей, коли потрібно розслабитися і трохи подумати - кращий варіант.