Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06058
Висаджувати насіння конопель або розсаду рекомендується в просторі горщики від 7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. З квадратного метра досвідчені гровери знімають до 600 грам смолистих бутонів.
Показать все Свернуть

Astana City feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує позитивні хвилі ейфорійних імпульсів
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Astana City feminised Bang Seeds

Astana City feminised - унікальний гібрид, який, безсумнівно, порадує садівників вишуканим ароматом цитрусових під час цвітіння. Сходи культури вже через 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворюються в витончені статні кущі з подовженою центральної колою і міцними бічними гілками. У генотипі стрейна домінує сатіва, тому шишки виростають загостреними, зовнішнім виглядом нагадують лисичий хвіст.

Цвітіння стрейна триває 10-12 тижнів. У висоту рослини досягають 150 сантиметрів в гроурумі, а на вулиці можуть дотягнутися до 200 см. Контролювати зростання дуже просто. Досить відщепнути верхівку на вегетативній стадії і кущ почне розвиватися в ширину. Концентрація ТГК в смолі рослин досягає 18%.

Походження конопель Astana City

Фемінізовані насіння конопель Astana City - прекрасний посадковий матеріал від селекціонерів BangSeeds. Щоб вивести гібрид, генетики схрестили добірних представників індіка і сатіва. Кілька циклів стабілізації дозволили отримати стійкий до захворювань і несприятливих факторів навколишнього середовища гібрид, що володіє високим потенціалом врожайності, а також імунітетом до цвілі і гнилі.

Особливості вирощування конопель Astana City

Елітне насіння конопель Astana City підходять для висадки у відкритий грунт, а також в домашню оранжерею. Рослини негативно реагують на зайве перегодовування і не люблять переливів, тому початківцям садівникам, які бажають отримати хороший врожай, слід бути уважнішими і оточити плантацію всієї своєю любов'ю і турботою.

Кущі цього сорту добре тренуються і не стресують при прищипуванні. Їх можна вирощувати за допомогою будь-якої відомої техніки культивації, спрямованої на підвищення врожайності та раціонального використання посівної площі. Клонування - найкращий спосіб отримати по-справжньому великий врожай. Материнська рослина може роками підтримуватись на вегетативній стадії, маючи постійний доступ до клонів.

Висаджувати насіння конопель або розсаду рекомендується в просторі горщики від 7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. З квадратного метра досвідчені гровери знімають до 600 грам смолистих бутонів.

Аромат і ефект конопель Astana City

Добре висушені і грамотно проліковані шишки цієї культури заповнять весь простір дивовижним ароматом цитрусових з відтінком пряних трав. Насичений маслами дим залишає приємний післясмак і дарує позитивні хвилі ейфорійних імпульсів, які захоплюють всю свідомість растамана, дозволяючи насолодитися радісним сприйняттям світу творчих одкровень і геніальних ідей.

Медичне застосування конопель Astana City

Даний стрейн не є медичним, однак може використовуватися як засіб, що підвищити життєвий тонус.