Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03631
Якісне насіння конопель Arjan's Haze 3 feminised перетворюються в невисоку кремезну рослину з густою гіллястістю і чарівною колою наділеною великою силою, стійкістю і гнучкістю.
Показать все Свернуть

Arjan's Haze 3 feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze x Laos
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
піднесений, чудово розслабляє і додає мисленню велику порцію креативності
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
450 грн.

Описание Arjan's Haze 3 feminised Green House Seeds

Штам, над створенням якого працювали кращі брідери, володіє генетикою Haze і Laos, містить 13,29% ТГК, доповнений великою кількістю КБД 1,20%. Завдяки гарній генетичній спадщині і продуманому співвідношенню тетрагідроканнабінола-каннабідіола фемінізований сорт став володарем прекрасних рекреаційних медичних властивостей.

Загальні характеристики конопель Arjan's Haze 3

Цвітіння сатівно-індічного штаму (70% Sativa - 30% Indica) в приміщенні триває 10-11 тижнів. Цього часу вистачає, щоб канабіс повністю розкрив чудові властивості і покрився великою кількістю щільних суцвіть, з рясним шаром чистої смоли.

При культивації в приміщенні вага соковитих шишок з одного м2 посівної площі становить до 700 грамів і до 1000 грамів з "вуличного" куща.

Вирощування конопель Arjan's Haze 3

Якісне насіння конопель Arjan's Haze 3 feminised перетворюється в невисоку кремезну рослину з густою гіллястістю і чарівною колою, наділену великою силою, стійкістю і гнучкістю. Така структура куща створює ідеальні передумови для включення в процес культивації методів SoG і ScrOG.

Найбільш повно штам розкриває свої чудові властивості в екваторіальному, тропічному, субтропічному кліматі і регіонах з помірними погодними умовами. У той же час конопляна культура є ідеальною рослиною для вирощування в умовах закритого простору.

Медичне застосування конопель Arjan's Haze 3

Високий рівень CBD наділив гібрид прекрасними медичними якостями. З великого спектра лікувальних властивостей особливо виділяється терапевтична ефективність при спазматичних симптомах, неспокої, больових проявах.

Аромат, смак і ефект конопель Arjan's Haze 3

Ефект цього сорту марихуани - піднесений, чудово розслабляє і додає мисленню велику порцію креативності. При тому, що зберігається властивий сатіві смак і аромат солодощів і фруктів. Високий ейфорійний стан супроводжується соціальною і творчою активністю.