Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1236
З урахуванням домінування індіки, зміст фітоканнабіноідів у даного сорту вражає: КБД не менше 0,8%, а ТГК не менше 16%. Висота кущів марихуани цього гібрида невелика, як для свого кластера і рідко перевищує півтора метра (в середньому - 80-100 сантиметрів).
Показать все Свернуть

Anubis regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Wembley х Jack herer х Ruderalis
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
Anubis з моменту початку цвітіння виділяє досить сильний і міцний аромат
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
максимально заспокійливий, налаштовує на медитацію
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Anubis regular Ganja Seeds

Створений в результаті кросу сортів Wembley і Jack herer гібрид брідери сідбанка Ganja Seeds назвали ім'ям легендарного єгипетського бога. Для цього регулярного фотоперіодного сорту характерне поєднання сатіви та індіки, з переважанням другої. Назва себе повністю виправдовує і Anubis по праву вважається одним з найбільш спокійних конопляних гібридів.

Загальні характеристики конопель Anubis

З урахуванням домінування індіки, зміст фітоканнабіноідів у даного сорту вражає: КБД не менше 0,8%, а ТГК не менше 16%. Висота кущів марихуани цього гібрида невелика, як для свого кластера і рідко перевищує півтора метра (в середньому - 80-100 сантиметрів). Але нехай вас не бентежать такі середні розміри. Якщо ви якісно висадите посівний матеріал, то до закінчення сезону можете сміливо розраховувати на 500-600 грамів якісної сухої речовини готової до вживання. Сорт Anubis прекрасно підходить не тільки для досвідчених гроверів, а й для тих, хто знайомиться з коноплярством вперше.

Вирощування конопель Anubis

Відразу зверніть увагу на умови вирощування. Рослини Anubis з моменту початку цвітіння виділяють досить сильний і міцний аромат. Тому для індора вам знадобиться система вентиляції вище середнього рівня і бажано з декількома вугільними фільтрами. Але крім ліквідації запаху, тут ще важливий момент подачі свіжого чистого повітря, в якому рослини цього гібрида відчувають особливу потребу. Для вирощування в аутдорі, бажано вибирати ділянку далеко від пішохідних доріжок або сусідства з чужими ділянками землі. В іншому, гровінг марихуани Anubis ні в чому не відрізняється від інших регулярних фотоперіодних сортів. Цвіте гібрид в межах восьми-десяти тижнів, в залежності від інтенсивності дій гровера і кліматичних умов. Починати жнива сорту можна починати в кінці вересня і до закінчення другого тижня жовтня місяця.

Медичне застосування конопель Anubis

Не являючись медичним сортом, ця конопля здатна якісно і надійно відновити вашу нервову систему в стресових ситуаціях, поліпшити ситуацію зі стабільністю сну, а також простимулювати апетит.

Аромат і ефект конопель Anubis

Anubis - справжня знахідка для смакових гурманів, які знайдуть, крім типового індічного смаку, велику кількість відтінків стиглих фруктів і квіткової палітри. Примітно, що з часом смак і аромат можуть істотно змінюватися. Ефект марихуани Anubis - максимально заспокійливий, налаштовує на медитацію, пізнання свого власного Я і настання душевної рівноваги.