Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12355
З насіння конопель Annex feminised виростають невисокі рослини, які мають тонку структуру. До кінця цвітіння перетворюється в одну суцільну шишку покриту безліччю блискучих трихом.
Показать все Свернуть

Annex feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Chemdawg x Lemon Thai x Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Фемінізований Annex може стати відмінною материнською рослиною для множин поколінь клонів
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Хвилі ейфорічній радості, вібрації спокою й умиротворення, м'язи тяжчають, і настає творча активність
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Annex feminised GanjaVIP Seeds

Annex feminised - прекрасний представник легендарного сімейства "куш", вражає фортецею своїх сходів. Рослина добре протистоїть до перепадів температур і має стійкий імунітет до цвілі.

З насіння конопель Annex feminised виростають невисокі рослини, які мають тонку структуру. До кінця цвітіння кущ перетворюється в одну суцільну шишку покриту безліччю блискучих трихом.

В генах переважає індіка з невеликою домішкою сатіви, яка викликає швидкоплинний наркотичний "хай". Любителі розслабитися після важкого дня по достоїнству оцінять потенціал Annex feminised.

Врожайність Annex feminised може викликати захоплення навіть у найдосвідченіших гроверів. Якщо забезпечити рослину необхідним доглядом, то до кінця цвітіння сорт порадує конопляра 500-550 грамами добірних шишок з одного метра квадратного в умовах індора, а під відкритим небом можна розраховувати на 200-250 грам готового продукту.

Рівень ТГК може досягати рекордних 20%. Такі характеристики Annex при зростанні в 120-150 сантиметрів є відмінним показником добре виконаної брідерської роботи.

Довідка! Початківцям гроверам не рекомендується використовувати хімічні добрива при культивації Annex feminised. Рослина досить примхлива до перегодовування і вимагає підвищеної уваги і турботи.

Родовід конопель Annex

Для його виведення селекціонери задіяли такі легендарні сорти марихуани як Chemdawg x Lemon Thai x Hindu Kush. Така суміш генів дозволила отримати унікальний гібрид.

Особливості вирощування конопель Annex в аутдорі і в домашніх оранжереях

Початківцям гроверам Annex feminised дасть справжнього "прочухана", адже для його культивації доведеться докласти чимало зусиль. Стрейн світлолюбивий і воліє потужне освітлення від 400 ват Днат, а також любить хорошу вентиляцію і постійний обдув.

Пророщувати насіння конопель Annex feminised краще заздалегідь у вологих ватяних дисках і відразу після проростання насіння висаджувати в горщики об'ємом від 15 літрів.

Annex feminised стане відмінною материнською рослиною для клонів. Сорт прекрасно реагує на техніку "SCROG" і дозволяє гнути себе без особливого стресу.

Цвітіння триває від 55 до 65 днів з моменту початку цвітіння. Якщо продовжити вегетативну стадію Annex на кілька тижнів, то можна виростити величезного монстра.

В умовах відкритого грунту висаджувати розсаду слід при встановленні постійній нічній температурі + 10-12 градусів за Цельсієм. У середніх широтах така погода є нормою до кінця квітня-середині травня.

Смакові якості і ефект конопель Annex

Annex feminised має приголомшливий аромат, який був успадкований від своїх предків. Любителі "Куш" не будуть розчаровані і воістину насолодяться нотками спецій і цитруса. Щільні шишки при горінні породжують неймовірної густоти дим, який діє практично моментально і викликає почуття сильного наркотичного сп'яніння, яке змінюється неймовірним підйомом настрою.

Нетривалий "хай" змінюється плавними вібраціями умиротворення, тіло важчає, а м'язи розслабляються. Після цього настає прорив творчої активності. Вживаючи Annex feminised можна з легкістю відкрити в собі поета або художника, а коли потенціал "творіння" почне знижуватися, то любителю "розслабитися" представиться можливість зануритися в солодкий сон.

Annex feminised володіє винятковим медичним потенціалом. Сорт прописують людям які страждають на депресію, артрит, безсонням, а також пацієнтам з порушенням апетиту.