Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1254
У регулярного насіння фотоперіодного сорту Anesthesia є примітна риса швидко і дуже динамічно рости і так само швидко починати цвісти. Звичайно, відбуваються такі чудові метаморфози не без участі самого конопляра.
Показать все Свернуть

Anesthesia regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Herijuana x Afghan Skunk
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, потужний, переходить поступово в ейфорічну легкість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Anesthesia regular Ganja Seeds

Для новачків це ім'я абсолютно невідоме. Але гровери з досвідом точно знають, що марихуана сорту Anesthesia відноситься до прекрасних культур індічної групи, яку можна охарактеризувати, як витривалу, урожайну з естетично приємною зовнішністю. За інформацією бридерів сідбанка Ganja Seeds, даний гібрид з'явився в результаті схрещування легендарного сорту Northern Lights з «темною конячкою» під назвою Black Domina.

Загальні характеристики конопель Anesthesia

У регулярного насіння фотоперіодного сорту Anesthesia є примітна риса швидко і дуже динамічно рости і так само швидко починати цвісти. Звичайно, відбуваються такі чудові метаморфози не без участі самого конопляра. У стандартних умовах марихуана Anesthesia regular цвіте протягом семи-восьми тижнів, не більше. Час врожаю настає в останню декаду вересня і завершується приблизно на другому тижні наступного за ним місяця. Будьте готові до того, що ваші рослини в аутдорі не виростуть вище метрової позначки, але з одного квадратного метра ділянки ви з легкістю візьмете свої півкіло добірних бошек. Зміст тетрагідроканнабінолу у цього гібрида досить високий, щоб стати одним з улюблених сортів, як для гровера, так і просто любителя якісної ґанджі.

Вирощування конопель Anesthesia

Якщо ви вирішили купити насіння Anesthesia regular і затіяти свій перший в житті гров, рекомендуємо це зробити в аутдорі. Там рослини будуть отримувати номінальну необхідну кількість світла, а від вас вимагатиметься лише своєчасне підживлення і контроль вологості грунту. Але якщо є впевненість у власних силах, або з якихось причин вирощування у відкритому грунті неможливе, індор також прийнятний. Але, знову ж таки, на відкритому повітрі ви зможете зібрати з одного квадрата трохи більше хеша, ніж в закритому просторі. Зверніть увагу на характерні риси представника indica, у кущів буде щільна і густа крона, утворена темно-зеленим листям, а смолисті кристали, що покривають суцвіття, нададуть вашим рослинам зовнішність різдвяної ялинки.

Медичне застосування конопель Anesthesia

Anesthesia славиться своїм сильним заспокійливим ефектом. Крім седативного впливу, цей гібрид може прекрасно виконати роль анестетичного засобу при хронічному болю і періодичних мігренях. Рідше коноплю використовують в боротьбі з безсонням і нудотою, а даремно. Адже крім цих властивостей, Anesthesia на додачу ще й прекрасно викликає такий необхідний багатьом апетит.

Аромат і ефект конопель Anesthesia

На фоні солодкуватого диму в післясмаку обов'язково проявлять себе деревні і земляні нотки. Загальний аромат злегка гострий, але дуже приємний. Anesthesia володіє потужним розслаблюючим ефектом, який переходить поступово в ейфорічну легкість.