Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1582
Сорт Amnesia Haze feminised не складе великих труднощів в гровінгу початківцям коноплярам і напевно буде цікавий тим, хто вже володіє певним багажем досвіду у вирощуванні марихуани.
Показать все Свернуть

Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Hawaii
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відчуєте потужний розслабляючий удар, після якого поступово проявляється прилив енергії і легкості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

Популярний фемінізований гібрид від сідбанка GanjaSeeds завоював симпатії гроверів, тому що в сімействі Haze він найбільш простий у догляді і володіє високою врожайністю. Amnesia Haze з'явилася, як результат ефективного кросу фенотипів Afghani, Hawaiian, Laos та Jamaica. Даний сорт відрізняє явно виражене домінування sativa, що не могло пройти повз увагу шанувальників якісної марихуани світового рівня.

Загальні характеристики конопель Amnesia Haze

Фотоперіодний гібрид відноситься до медичних стрейнів, які також активно використовуються в Європі та Америці в комерційних цілях. Один квадратний метр засіяної насінням конопель Amnesia Haze feminised площі, може приносити не менше 600 грамів відмінною марихуани. Також варто відзначити, що при середньому показнику змісту КБД, рівень ТГК у цих конопель досить високий, при сприятливих умовах здатний досягати 20%.

Вирощування конопель Amnesia Haze

Сорт Amnesia Haze feminised не складе великих труднощів в гровінгу початківцям коноплярам і напевно буде цікавий тим, хто вже володіє певним багажем досвіду у вирощуванні марихуани. Гібрид є досить універсальним і може давати хороший врожай у будь-яких умовах, хоча в пріоритеті все ж залишається відкритий грунт з посушливим кліматом і великою кількістю сонячного світла. Це дозволить вам отримати рослини висотою до двох метрів. Для індора прийнятною висотою куща вважається проміжок від 80 до 140 сантиметрів. Зібрати 800 грам з одного квадратного метра посівної площі - хороший показник для кожного гровера. Що стосується новачків, то в дебютному грові півкіло сухий маси буде також дуже непоганим результатом. Час збору врожаю настає в другій половині жовтня і триває ще пару тижнів, за умови, що період цвітіння у даного сорту триває в районі дванадцяти тижнів.

Медичне застосування конопель Amnesia Haze

З урахуванням присутності в генетиці індики і сатіви, з переважанням останньої, марихуана Amnesia Haze рекомендується пацієнтам, у яких виникають проблеми зі стабільністю і регулярністю сну, а також тим, хто періодично піддається тривожним станам, і при преддепрессивних симптомах.

Запах, аромат і ефект конопель Amnesia Haze

Ще під час цвітіння звертає на себе увагу приємний і впізнаваний запах сорту. У готовій до вживання сухій речовині також присутній яскраво виражений запах і, відповідно смак, з переважанням фруктових ноток і приємною літньої свіжості. З перших затяжок ви відчуєте потужний розслабляючий удар, після якого поступово проявляється прилив енергії і легкості.