Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1581
Використовуючи фемінізоване насіння гібрида від Ganja Seeds, ви отримаєте стабільну культуру з високою схожістю та плідним підсумком. Особливо якщо врахувати, що догляду, як такого, кущі марихуани Amnesia Gold особливо не потребують.
Показать все Свернуть

Amnesia Gold feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lennon x Amnesia Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
миттєвий приплив енергії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Amnesia Gold feminised Ganja Seeds

В результаті успішного кросу популярних сортів марихуани Lennon і Amnesia Haze, вийшов відмінний фотоперіодний гібрид під назвою Amnesia Gold, з яскраво вираженими сатівними ознаками. Рослини відрізняються підвищеною стійкістю до різних характерних захворювань, а також дуже динамічною вегетацією.

Загальні характеристики конопель Amnesia Gold

Використовуючи фемінізоване насіння гібрида від Ganja Seeds, ви отримаєте стабільну культуру з високою схожістю та плідним підсумком. Особливо якщо врахувати, що догляду, як такого, кущі марихуани Amnesia Gold особливо не потребують. Сатівний сорт дарує гроверам приголомшливі показники тетрагідроканнабінолу не менше 19%, при середньому вмісті каннабідіола. Один квадратний метр посівної площі дозволить вам в середині осені заволодіти не менше ніж половиною кілограма добірних конопель в індорі і до півтора кілограми у відкритому грунті.

Вирощування конопель Amnesia Gold

Особливістю рослин Amnesia Gold feminised є інтенсивний період вегетації, в процесі якого кущ не тільки збільшується в рості основних гілок, а також в рясному формуванні великої кількості листя і більш дрібних гілок. Це обов'язково слід врахувати гроверам, що вибрали в якості локації для вирощування індор. Не варто захоплюватися з добривами, Amnesia Gold досить витривала, і добре росте навіть при мінімальних періодичних підживлення ґрунту корисними речовинами. Взагалі, сорт буде приємно культивувати не тільки шанувальникам сатіви, а й просто новачкам, які тільки роблять перші кроки в гровінгу. Візуально кущі Amnesia Gold відрізняються листям блідо-зеленого кольору і великою кількістю бічних гілок. Шишки мають злегка витягнуту незвичну форму. Цвіте рослина від дев'яти до дванадцяти тижнів, зі збором врожаю аж до перших чисел листопада.

Медичне застосування конопель Amnesia Gold

Найбільш затребуваною марихуана Amnesia Gold вважається в ситуаціях, коли людина опиняється в різних стресових ситуаціях, або просто схильна до депресії, в тій чи іншій мірі. Останнім часом фахівці рекомендують застосовувати марихуану даного сорту при деяких формах неврозів на ранніх стадіях.

Аромат і ефект конопель Amnesia Gold

В запаху гібрида яскраво виражені кедрові нотки і незначні вкраплення ладану. Все це акуратно лягає на рівний і м'який фруктовий аромат. За ступенем впливу, ефект виходить абсолютно сатівним і потужним. Ви отримаєте миттєвий приплив енергії і зможете розширити власну уяву. Amnesia Gold feminised для тих, хто любить динаміку і різноманітність в проведенні вільного часу.