Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1580
Сорт прекрасно реалізує себе в гідропонних системах і індорі, але допускається гровінг і на відкритому повітрі. У той же час, в порівнянні з іншими фемінізованими фотоперіодними гібридами, Amnesia зажадає від вас трохи більше уваги.
Показать все Свернуть

Amnesia feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Skunk, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Cinderella 99 x Jack Herer x Skunk No. 1
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
важливо дотримуватися своєї порції, інакше наслідки можуть виявитися не найприємнішими
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тривалий, наркотичний, стабільний, без змін настрою або самопочуття
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Amnesia feminised Ganja Seeds

Знаменитий фотоперіодний сорт, одна назва якого вже натякає на можливий результат від його вживання в занадто великих дозах. До речі, брідери сідбанка GanjaSeeds вивели даний гібрид після схрещування таких сортів, як Skunk і Jack herer. Також варто відзначити, що в легендарних кофешопах Нідерландів саме Amnesia входить в число топових сортів марихуани за обсягами продажів.

Общие характеристики конопли Amnesia

Перше, на що зверне увагу досвідчений гровер - це все явні ознаки індіки безпосередньо в зовнішньому вигляді рослини. Однак це оманливе кліше і в процесі вживання марихуани все перевернеться з ніг на голову. Amnesia за своїми властивостями більш типова для сатівних сортів. Взяти хоча б рівень тетрагідроканнабінолу і каннабідіола. Вони обидва стабільно високі. Наприклад, ТГК в готовому сухій речовині становить не менше 22%. Знайдіть з десяток подібних сортів - це буде складне завдання. Крім того, цікаво, що при порівняно невисокому кущі (до півтора метра), ви зможете по сезону зібрати понад півтора кілограми добірного хеша найвищої якості.

Вирощування конопель Amnesia

Відразу обмовимося, що даний гібрид не рекомендується вирощувати новачкам. Особливо, якщо мова йде про найперший гров у вашому житті. Для більш досвідчених коноплярів вирощування Amnesia feminised не повинно скласти особливих труднощів, особливо, якщо врахувати компактність одержуваних рослин. Сорт прекрасно реалізує себе в гідропонних системах і індорі, але допускає гровінг і на відкритому повітрі. У той же час, в порівнянні з іншими фемінізованими фотоперіоднимі гібридами, Amnesia зажадає від вас трохи більше уваги. Гроверу знадобиться виробляти регулярне підживлення грунту поживними речовинами протягом тривалого періоду. Цвіте Amnesia протягом дев'яти-одинадцяти тижнів, а починають збирати її врожай у другій половині жовтня аж до перших заморозків на грунті.

Медичне застосування конопель Amnesia

У медицині даний гібрид широко застосовується для подолання тривожних станів і нападів необгрунтованої паніки. Добре сприяє появі здорового апетиту і зміцненню сну.

Запах, аромат і ефект конопель Amnesia

На тлі характерного конопляного смаку ви відчуєте яскравий фруктовий букет, який залишається навіть в післясмаку. Ефект - один з найпотужніших в своєму кластері. Починає діяти практично після першої затяжки, поступово посилюючись. Ефект тривалий і стабільний, без змін настрою або самопочуття. У вживанні важливо дотримуватися своєї порції, інакше наслідки можуть виявитися не найприємнішими.