Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1579
Схожість фемінізованого насіння Amazon Brazil просто відмінна і найголовніше, що ви отримуєте повністю здорову рослину, максимально захищену від усіляких захворювань. Особливо порадує новачків динаміка зростання самих кущів, яка в кінці виллється у значний урожай з шишками.
Показать все Свернуть

Amazon Brazil feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Brazil
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Brazilian Genetics
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Особливості:
якщо у вас не виникає труднощів з цікавими сусідами, то краще віддати перевагу відкритому ґрунту
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ви відчуєте поступово наростаючу енергію і прояв піднесеного настрою, а завершиться все класичним стоун-ефектом індіки
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Amazon Brazil feminised Ganja Seeds

Один з найцікавіших гібридів від сідбанка GanjaSeeds, що має родовід з берегів самої повноводної річки планети. Оригінальний фемінізований сорт маріхуани вийшов в результаті тривалої і, як показав час, досить продуктивної роботи бридерів названого вище сідбанка. Результат вийшов дуже стабільним, з явним переважанням Сатіви, що і зробило його одним з найбільш затребуваних в існуючій лінійці сортів GanjaSeeds.

Общие характеристики конопли Amazon Brazil

Схожість фемінізованого насіння Amazon Brazil просто відмінна і найголовніше, що ви отримуєте повністю здорову рослину, максимально захищену від усіляких захворювань. Особливо порадує новачків динаміка зростання самих кущів, яка в кінці виллється у значний урожай з шишками, які покриті апетитною смолистою речовиною. Для сатівного гібрида зміст ТГК в районі 18% виглядає досить привабливо. У аутдорі рослини можуть досягати воістину гігантських розмірів (близько трьох метрів) і давати розкішні 500-600 грам якісної марихуани з одного квадратного метра посівної площі.

Вирощування конопель Amazon Brazil

Гібрид Amazon Brazil feminised демонструє досить тривалий період цвітіння, який може розтягнутися на десять-тринадцять тижнів, що дозволяє проводити пізній збір врожаю, аж до перших осінніх заморозків в перших числах листопада. Рослини прекрасно себе почувають в будь-яких умовах вирощування, від індора до аутдора. І якщо у вас не виникає труднощів з цікавими сусідами, то краще віддати перевагу відкритому ґрунту. Кущі вийдуть величезними і, як наслідок, урожай буде значно більшим. Для тих, хто вибере закритий простір, слід заздалегідь прорахувати внутрішній обсяг, щоб ялинки не обмежували своє зростання. В індорі також важливо постійно скорочувати період веги. Рослини Amazon Brazil не бояться підвищеної вологості і навіть заохочують її інтенсивним розвитком.

Медичне застосування конопель Amazon Brazil

Даний гібрид відноситься до медичних сортів і надає посильну допомогу людям, що страждають від безсоння, а також тим, у кого проявляються періодичні головні болі з мігренню. Amazon Brazil feminised має стабілізуючий і відновлювальний ефект, нівелюючи перші ознаки депресії, стресу і хронічної втоми.

Аромат і ефект конопель Amazon Brazil

Як і личить сорту, який родом з екзотичної країни, даний гібрид радує м'яким солодкуватим запахом, до якого в ароматі додаються фруктові тони і легка гірчинка прянощів. Сам дим підкреслює класику хеш-смаку і прикрашає його тонким смаком тропічних фруктів. З перших затяжок ви відчуєте поступово наростаючу енергію і прояв піднесеного настрою, а завершиться все класичним стоун-ефектом індіки і повним розслабленням.