Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06055
Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальний варіант. Рослини пробачать помилки з переливами, а також із задоволенням сприймуть будь запропоноване їм добриво, що не стрессує при незначному збільшенні дозування.
Показать все Свернуть

Altay feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стимулює творче мислення і дарує шалене почуття радості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Altay feminised Bang Seeds

Елітне насіння конопель Altay feminised - чудовий посадковий матеріал від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds. Гібрид невибагливий в культивації, має високий імунітет до цвілі і гнилі, а також незворушно протистоїть погодних примхам. Стрімко розвиваються сходи за 4 тижні вегетативної стадії, і потім перетворюються в шикарні кущі з міцними і довгими бічними гілками. Своїми розмірами вони практично не поступаються величній центральній колі, що забезпечує великий врожай смолистих суцвіть.

Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальний варіант. Рослини пробачать помилки з переливами, а також із задоволенням сприймуть будь-яке запропоноване їм добриво, що не стрессує при незначному збільшенні дозування.

Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується винятковим ароматом фруктів. У висоту кущі досягають 100-120 сантиметрів, а в умовах відкритого грунту можуть дотягнутися до 130-140 см.

Походження конопель Altay

Фотоперіодний фемінізований гібрид Altay - справжній витвір мистецтва селекціонерів BangSeeds. Гібрид був виведений на основі легендарної генетичної лінії Haze. Після декількох циклів стабілізації брідерам вдалося отримати вкрай невибагливу рослину, що володіє високим потенціалом врожайності, невибагливістю до умов культивації, а також потужним впливом. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 22%, що дає право культурі без зайвих питань миттєво закрутити голову навіть толерантному цінителеві селекційної марихуани.

Особливості вирощування конопель Altay

Культівація цього гібрида не викличе труднощів і не зажадає зайвої уваги і турботи з боку гровера. Домогтися стовідсоткової схожості "горіхів" допоможе попереднє замочування і пророщування. Сходи стрейна піддаються всім відомим технікам культивації, спрямованим на підвищення врожайності:

  • SCROG;
  • SOG;
  • LST.

Коренева система кущів зажадає місткий горщик від 5 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту. З одного квадратного метра посівної площі при освітленні від 400 ват Днат, можна зняти до 600 грам ароматних сухих бутонів.

Аромат і ефект конопель Altay

Яскравий аромат дивовижних фруктів заповнить всі приміщення, в якому буде скришена шишка представленого сорту канабісу. Білосніжний густий дим з першої затяжки подарує позитивну хвилю ейфорії, що допомагає налаштуватися на надихаючий політ по простору ідей і відкриттів. Культура стимулює творче мислення і дарує шалені почуття радості.

Медичне застосування конопель Altay

Даний сорт не є медичним, але марихуана може застосовуватися в якості антидепресанту і підвищує життєвий тонус.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Altay feminised у фірмовій упаковці від BangSeeds.