Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1578
З насіння AK 49 feminised виростають гарні і міцні кущі з вузлуватими гілками, здатними витримати масивний урожай. Висота куща рідко перевищує 80 сантиметрів, що дозволяє культивувати сорт практично на будь-якій місцевості.
Показать все Свернуть

AK 49 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Особливості:
не варто відразу повторювати дозу
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
окриляючий і ейфорійний хай і розслабляючий стоун
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AK 49 feminised Ganja Seeds

AK 49 feminised - ще один представник сімейства канабісу в лінійці АК. За роки існування все насіння конопель з генетикою АК зарекомендувало себе тільки з позитивного боку і полюбилося багатьом гроверам на всій планеті.

З насіння AK 49 feminised виростають гарні і міцні кущі з вузлуватими гілками, здатними витримати масивний урожай. Висота куща рідко перевищує 80 сантиметрів, що дозволяє культивувати сорт практично на будь-якій місцевості. Рослина не притягне до себе зайвої уваги, а гроверу не буде потрібно загинати і «тренувати» її в умовах відкритого грунту.

Кущі утворюють красиві і компактні шишки, які до кінця цвітіння виблискують мільйонами діамантових кристалів. За 7-8 тижнів штам встигає повністю визріти і нагородити уважного гровера хорошим урожаєм просмолених і липких шишок. В кінці цвітіння рослина виділяє приємний запах сандалу з долею цитруса. На початку цвітіння можна відчути явні нотки «сканкових» сортів канабісу.

Незважаючи на свої «крихітні» розміри гібрид може порадувати коноплярів 500 грамами добірних шишок з одного квадратного метра. В умовах відкритого грунту харвест настає в кінці вересня-першій половині жовтня в залежності від регіону. При належному догляді під відкритим небом гровера чекатиме сюрприз у 250 грам готового продукту з однієї рослини.

Насіння конопель AK 49 feminised повністю фемінізоване і гровер однозначно буде вирощувати тільки жіночі кущі і в результаті отримає якісну «сенсімілью».

З культивацією невибагливого сорту впорається навіть самий не досвідчений гровер. Канабіс не боїться цвілі і легко протистоїть різним шкідникам. Температурні перепади також не заподіють шкоди рослині, а стійкість сорту до переливів дозволить новачкам-ботанікам кілька разів помилитися без шкоди для рослини.

Стрейн відмінно культивується на різних типах ґрунту, а деякі фенотипи можуть порадувати урожаєм навіть при вирощуванні на самому бідному грунті, в якому практично відсутні поживні мікроелементи. Така поступливість і стабільність штаму робить його одним з найбільш затребуваних на ринку.

Штам можна вирощувати будь-яким з відомих способів. Рослина дуже добре тренується в умовах індора і покаже чудовий результат, якщо гровер віддасть перевагу техніці «екран зелені».

Довідка! Рослину канабіс можна тримати на вегетативній стадії кілька років. Таким чином, гровер матиме постійний доступ до клонів улюбленого стрейна.

Гібрид дивовижно себе почуває на гідропонній системі. Коренева система при такому способі культивації розвивається невелика, а весь потенціал йде на формування соковитих і щільних шишок.

Довідка! Чим довше тримати рослину канабіс на стадії вегетації, тим більше і вище може вирости кущ.

Родовід AK 49

AK 49 feminised має багате минуле і благородне походження. У генетиці стрейна присутні відгомони афганського, колумбійського, мексиканського та тайванського канабісу. Якщо пильно придивитися до історії створення стрейна, то можна виявити, що він є покращеною версією всесвітньо відомого АК 47. Брідерам вдалося створити стабільний і невибагливий гібрид, який характеризується високим вмістом ТГК 20%, а також невибагливістю і стійкістю до грибкових захворювань і епідемій цвілі.

Одне тільки ім'я AK 49 feminised відразу викликає асоціації потужної і нокаутуючої рослини, проте, сам по собі стрейн дуже красивий і «добрий».

Особливості вирощування конопель AK 49

AK 49 feminised зростає однаково добре як в умовах відкритого грунту, так і в індорі. Протестоване насіння показало прекрасні результати при вирощуванні в теплиці. Стрейн не потребує обов'язкової підгодівлі і відмінно відчуває себе на різних типах грунтів. Удобрювати стрейн на вулиці починають тільки з переходом канабісу на цвітіння.

Температурні перепади сорт повністю ігнорує, однак не варто забувати правило нічних температур. Якщо вночі температура повітря нижче + 8-10 градусів за Цельсієм, то варто почекати з висадкою розсади у відкритий грунт.

Рослина спокійно переносить посуху і не «стресує» з будь-якого приводу, але, як і будь-який штам потребує регулярного поливу.

На стадії вегетативного росту потрібно притримуватися режиму освітлення 18 \ 6, а при переході на цвітіння 12 \ 12. Ідеальним варіантом світла стануть натрієві лампи високого тиску від 250 ват. Рослина повністю розкриє свій потенціал і покриється смолою від шишок до стовбура, якщо гровер встановить 600 ват Днат. Прекрасних результатів можна досягти при використанні ЛЕД світильників від 150 ват. Такі лампи хоч і дорожчі, ніж класичний Днат, але мають перевагу в терміні служби і можливості самостійного налаштування спектра освітлення.

Кущ добре гнеться і перевершить всі очікування початківця-«ботаніка» в разі застосування техніки «SCROG». Для того щоб нижні суцвіття при даній методиці отримували достатню кількість світла і змогли сформувати щільні шишки, рекомендується установити додаткове бічне або нижнє освітлення лампами ЕСЛ.

Лінійка канабісу АК характеризується приємним, але стійким ароматом, який виділяє рослина під час цвітіння. Щоб убезпечити себе і позбавитися від запаху доведеться оснастити бокс хорошою системою вентиляції або придбати спеціалізований засіб, що поглинає аромат.

Вирощування конопель AK 49 вдома

У домашніх умовах гровер зможе вирощувати AK 49 feminised в самому скромному за обсягом боксі. Кущ рідко перевищує 50-80 сантиметрів і добре себе почуває в горщиках від 7 літрів. У менших горщиках культивувати не має сенсу, якщо тільки гровер не хоче цілеспрямовано виростити карлика.

Насіння конопель рекомендується для початку проростити. Для цього їх замочують у воді на 10-12 годин, а після поміщають між двома пористими губками або ватяними дисками. Через 2 доби «горішки» прокльовуються і готові до пересадки в грунт.

Горщик з насінням поміщають під лампу і поливають розсаду виключно з пульверизатора.

Цікава замітка! Розсада канабісу дуже витягується і щоб забезпечити кореневій системі кращий розвиток рекомендується недосипати в горщик 7-12 сантиметрів грунту. Коли паросток витягнеться, можна присипати землі практично під саме листя. Під землею зі стовбура паростка почнуть утворюватися кореневі нитки.

Якщо гровер віддасть перевагу використанню хімічних добрив на всьому життєвому циклі AK 49 feminised, то можна наповнити горщик виключно кокосовим грунтом, змішанням з вермикулітом.

Вирощуючи гібрид на органічному субстраті рослинникам можна забути про підгодівлю до самого початку цвітіння. Після переходу на режим освітлення 12 \ 12 можна один раз в тиждень підгодовувати «улюбленицю» поживним «компотом» на основі кінського гною. Купуючи таку підгодівлю в гранулах, 600 грам буде достатньо на весь життєвий цикл канабісу. Вартість такого добрива ледь перевищує 1,5-2 долари.

Канабіс слід вирощувати при температурі + 24-29 за Цельсієм. Невелике відхилення від заданих параметрів не зможе нашкодити рослині.

Стрейн відмінно культивується за допомогою техніки «екран зелені», а якщо гровер має в своєму розпорядженні достатньо місця, то зможе створити цілу «армію клонів», які збережуть фенотип материнської рослини і дозволять зняти більше врожаю, ніж заявлено виробником.

Канабіс дуже активно переробляє вуглекислий газ і багато професіоналів грову для підвищення врожайності своїх рослин поміщають в бокс спеціальні таблетки, які постійно виділяють СО2. Використовуючи таку методику при вирощуванні на гідропонній системі, не варто дивуватися тому, що рослина буде набагато швидше засвоювати живильні елементи.

Рослина любить провітрювання і буде рости набагато краще, якщо бокс крім вентиляції буде оснащений вентилятором або куллером.

Щоб підтримувати необхідний рівень вологості в боксі (60%) рекомендується встановити зволожувач або поставити поруч з горщиком літрову банку наповнену водою.

Сорт повністю відцвітає за 6-8 тижнів. Не варто поспішати з манікюрінгом, бажано протримати рослину ще 5-6 днів в повній темряві. Така хитрість дозволить шишкам «дійти».

Після висихання шишок їх відправляють на «проліковку» в холодильнику. Така маніпуляція дозволяє приготувати висококласний продукт, який ще довго буде радувати «ботаніка». Проліковка шишок триває від 1,5 до 5 тижнів.

Вирощування конопель AK 49 на вулиці

В умовах аутдору вирощувати AK 49 feminised дуже просто. Його низькорослість і не вередливість дозволять найледачішим гроверам отримати відмінний урожай ароматних суцвіть вже до кінця вересня - середині жовтня в залежності від широти.

Висаджувати канабіс у відкритий грунт рекомендується виключно заздалегідь підготовленою розсадою. Ямки слід викопувати від 10 до 20 літрів і наповнювати їх живильним грунтом. Відмінною основою для приготування поживної суміші буде служити торф або земля з-під кропив'янику. Вона має нейтральний для конопель рН і дозволить рослині розкрити весь свій генетичний потенціал.

До землі додають компост або гумус разом з кінським гноєм і кокосовим грунтом. Найчастіше також використовують вермикуліт. Він надає землі ячеїсту стуструктуру і дозволяє кореневій системі розвиватися безперешкодно. Крім того, вермикуліт відмінно утримує вологу, що дозволяє скоротити частоту поливів.

Довідка! 100 грам вермикуліту здатні увібрати в себе 400 грам води.

Для особливо ледачих садівників, які не мають можливості часто відвідувати галявину, вчені розробили гідрогель, який можна помістити в лунку разом з живильним грунтом. Порошок збільшується в 400 разів і здатний тривалий час утримувати в собі вологу. Гель розміщують біля кореневої системи (в серединку лунки) і в період сильної посухи рослина буде забезпечена водою без додаткового поливу.

Висаджують розсаду у відкритий грунт в середині квітня - на початку травня в залежності від регіону. При виборі місця слід зупинитися на галявині, яка з ранку до вечора освітлюється сонцем. Не рекомендується висаджувати канабіс поблизу високих чагарників, які своєю тінню можуть позбавити рослину світла.

Смакові якості і ефект конопель AK 49

Збалансоване вплив і насичений смак AK 49 feminised не залишить байдужим жодного цінителя елітних сортів канабісу. Стрейн здивує своїм ефектом як досвідченого гровера, так і початківця-садівника.

Переважаюча сатіва змусить відчути окриляючий і ейфорійний хай, який піднесе вас до небес, а через деякий час в свої права вступить індіка, яка дозволить м'яко спуститися на землю заспокоюючи розум і даруючи тілу розслабляючий «стоун». Штам підходить для вживання як у вечірній, так і в денний час доби.

Тим, хто ще не знайомий з ефектом сорту, не варто відразу «повторювати» дозу.

Шишки після вживання залишають солодкий післясмак, а дим повністю дублює аромат сканкових сортів канабісу. Стрейн володіє винятковими цілющими властивостями. Даний штам використовують в медицині для позбавлення від різного болю, зняття наслідків стресу і депресії, усунення нудоти, а також при артриті і мігрені.