Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2312
Цей фотоперіодний сорт адаптований для вирощування в гроубоксі, теплиці або у відкритому грунті. AK Skunk feminised пройшов тривалий генетичний шлях і надійно захищений від появи цвілі в умовах високої вологості.
Показать все Свернуть

AK Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk №1 x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збудливий, розумово стимулюючий ефект
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AK Skunk feminised Ganja Seeds

Гібридний крос двох найпотужніших і, мабуть, найвідоміших сортів AK-47 і Skunk # 1 з чистим представником Ruderalis, здивував не тільки гроверів, а й самих бридерів сідбанку GanjaSeeds. Настільки вражаючими виявилися результати по більшості принципових критеріїв оцінки сорту. Поєднання стабільності стрейна Skunk з неймовірно урожайним AK-47 отримало свій виток розвитку, яким коноплярі з усього світу можуть тепер користуватися собі на втіху.

Загальні характеристики конопель AK Skunk

Співзвучно зі своїми «батьками», фемінізований гібрид AK Skunk feminised радує своїм вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД знаходиться в звичному середньому діапазоні, то ТГК можна вважати досить високим - не менше 17%. А тепер порівняйте ці показники з врожайністю в межах 800-1400 грамів на одному квадратному метрі і скажіть, чи гідний перед вами сорт. Особливо, якщо враховувати, що максимальна висота куща вкрай рідко перевалює за метрову позначку. Звичайно, в індорі і кущі компактніші, і результати трохи нижчі, але ж мова йде про вирощування фотоперіодного гібрида в замкнутому просторі. Інакше і бути не може.

Вирощування конопель AK Skunk

Як ви вже зрозуміли, цей фотоперіодний сорт адаптований для вирощування в гроубоксі, теплиці або у відкритому грунті. AK Skunk feminised пройшов тривалий генетичний шлях і надійно захищений від появи цвілі в умовах високої вологості. Крім того, рослинам гібрида не страшні грибкові захворювання.

З моменту висадки посівного матеріалу і до дня, коли приходить час збору врожаю, може пройти близько шістдесяти днів. Саме ж цвітіння триває не більше восьми тижнів. У деяких випадках, коли гров реалізовується в індорі, не буде зайвим встановити добротну вентиляційну систему з вугільними фільтрами. Під час цвітіння рослина може виділяти достатньо інтенсивний характерний аромат.

Медичне застосування конопель AK Skunk

Не будучи офіційно визнаним медичним сортом, у AK Skunk feminised є всі шанси стати їм. Сатівна марихуана легко виводить з депресії і позбавляє від нападів тривоги. Стимулюючи апетит і створюючи загальний позитивний настрій, сорт настійно рекомендується застосовувати у всіх перерахованих випадках.

Аромат і ефект конопель AK Skunk

Володіючи чітко сформованим ароматом сканку, спробувавши на смак AK Skunk feminised, ви обов'язково відчуєте приємну солодкість, з нотками сандалового дерева і легким відтінком цитруса.

Незвичайне поєднання одночасного збудження і розслаблення - головна фішка сорту. Якщо ви хочете зайнятися творчістю або просто поміркувати, кращого канабісу не варто й шукати.