Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1575
Найперше, що вам необхідно врахувати при культивуванні сорту AK feminised, це його досить сильний запах. При вирощуванні в закритому просторі, вам знадобиться якісна вентиляція та наявність повітряних фільтрів.
Показать все Свернуть

AK feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і практично миттєвий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AK feminised Ganja Seeds

Якщо ви шукаєте ідеальний баланс indica / sativa, то, вважайте, що вже знайшли його. Більш збалансованого сорту, ніж класичний AK від брідерів сідбанка Ganja Seeds просто не знайти. Взагалі, історія сорту дуже тривала і цікава. Вона обчислюється вже кількома десятиліттями і для багатьох гроверів саме AK вважається еталоном марихуани в усьому, включаючи безпосереднє вживання і отриманий ефект. Що вже говорити про задоволення вирощувати таке диво селекції та генетичних досліджень.

Загальні характеристики конопель АК

Найближчий родич легендарного AK-47 демонструє свої найкращі якості. В першу чергу це стосується змісту ТГК (до 15%) і трохи меншою часткою каннабідіола. Сорт дуже хороший в гровінгу і досить стійко витримує тренування. Також він рекомендується для вирощування новачками в зв'язку з відсутністю особливих вимог по догляду. Цей фотоперіодний гібрид дозволить вам зібрати з одного квадратного метра до 550 грам добірного хеша з характерним ароматом. Збір починається під час останнього тижня вересня, а завершується ближче до середини наступного місяця.

Вирощування конопель АК

Найперше, що вам необхідно врахувати при культивуванні сорту AK feminised, це його досить сильний запах. При вирощуванні в закритому просторі, вам знадобиться якісна вентиляція та наявність повітряних фільтрів. В процесі веги, аж до цвітіння, інтенсивність аромату буде тільки посилюватися. Звичайно, не варто також забувати про своєчасне підживлення рослин необхідним комплексом корисних речовин і достатню кількість світла. Нехай вас не вводить в оману повільне формування суцвіть. Як тільки перший етап формування завершиться, шишки почнуть інтенсивно розростатися.

У стандартних умовах цвітіння триває близько дев'яти тижнів, але може бути і коротше, при успішному гровінгу. Висота куща рідко перевищує 70 сантиметрів, але його гіллястість дозволяє сподіватися на відмінний урожай, навіть якщо ви через незнання допустите декілька помилок. Насіння конопель AK - відмінний «тренажер» для початківців-коноплярів. До речі, у відкритому грунті висота рослин може бути і вище, але за умови інтенсивного догляду.

Медичне застосування конопель АК

Даний сорт відноситься до категорії медичних, за рахунок хорошого поєднання в генетиці індіки і сатіви. Рекомендовано застосовувати для протистояння стресовим станам і депресії. Також AK актуальний для стимулювання апетиту і усунення мігрені.

Аромат і ефект конопель АК

У готової до вживання сухої речовини характерний деревний запах. У процесі куріння від загального малюнка буде відділятися приємний цитрусовий тон. Ефект потужний і практично миттєвий. На зміну стоун-ефекту поступово приходить легкість сатіви з усіма витікаючими наслідками енергійного тріпу.