Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1576
Дуже важлива перевага сорту полягає в мінімальному втручанні гровера в процес вирощування. Ідеально для новачків, а досвідченим гроверам буде над чим поекспериментувати.
Показать все Свернуть

AK 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Colombia, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Colombia x Mexico x Thailand x Afghanistan
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривалий і рівний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AK 47 feminised Ganja Seeds

Легендарний сорт AK-47 feminised відноситься до таких, які не потребують представлення. Багаторазовий володар всіляких призів і премій від експертів індустрії коноплярства. Тільки за останні кілька років в активі даного гібрида цілих сім нагород. І є абсолютна впевненість, що це ще не межа.

Фемінізоване насіння фотоперіодного гібрида, в якому гармонійно поєднуються стрейни, зібрані практично з усіх куточків світу, дарують гроверам радість вже не перший рік. Якщо базовий сорт з'явився на світ ще в кінці минулого століття, то фемінізований гібрид від сідбанка Ganja Seeds порівняно недавно. Але це не завадило йому в найкоротші терміни завоювати серця тисяч гроверів різних країн.

Загальні характеристики конопель AK-47

Рослини рідко піднімаються вище 130 сантиметрів. Але це не заважає коноплярам збирати вражаючі врожаї з року в рік. При сприятливих умовах один квадратний метр гроубокса принесе вам чималі 500-600 грамів запаморочливої марихуани найвищої якості. І це не пусті слова. Частка ТГК в сухій речовині не менше 20% і такими показниками буде пишатися навіть найдосвідченіший конопляр.

Вирощування конопель AK-47

Дуже важлива перевага сорту полягає в мінімальному втручанні гровера в процес вирощування. Ідеально для новачків, а досвідченим гроверам буде над чим поекспериментувати. Головне, дати рослинам дихати за допомогою системи вентиляції гідного рівня. Не буде зайвим встановити вугільні фільтри. Адже про аромат AK-47 feminised ходять небезпідставні легенди.

Зовні кущі виглядають дуже привабливо. Якщо ви детально розглянете сформовані суцвіття, то зверніть увагу на їх злегка кучеряву форму. Шишки обліплять кущ щільно і навіть виглядати будуть важко. Цвітіння починається у рослин рано і триває до семи тижнів. За календарем, урожай можна збирати з останнього тижня вересня до середини жовтня.

Хоч на генному рівні в основному переважає сатіва, розквітає рослина в короткі терміни. Годиться для вирощування в комерційних цілях і є найбільш заслуженим варіантом конопель в цей період.

Медичне застосування конопель AK-47

Найвідоміший у світі медичний сорт допоможе впоратися з необгрунтованими нападами тривоги і паніки. AK-47 feminised зміцнює сон і робить його стабільним, а також вважається ефективним антистресом. Легкі форми депресії і перенапруження також будуть переможені завдяки цьому чудовому гібриду.

Аромат і ефект конопель AK-47

Як смак так і аромат мають чітко виражений хвойний тон, що з'являється в післясмаку. Верхні нотки заповнені різноманітністю спецій і легкою солодкістю смол. Ефект тривалий і рівний. Не дтвлячись на присутність сатіви в генетиці, ви отримуєте більш індічний потужний удар, який миттєво розтікається по всьому тілу приємним розслабленням.