Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12352
З насіння конопель Agamotto feminised виростає міцна рослина з великою кількістю бічних гілок. Розміри гібрида рідко перевищують 100 сантиметрів у висоту. Розсип суцвіть близько розташованих один до одного надають кущу неймовірний шарм.
Показать все Свернуть

Agamotto feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubblegum X Big Bud X Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Рослина даного сорту дуже любить обдув
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Настає моментально і у всій повноті відчувається міць седативною індіки
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Agamotto feminised GanjaVIP Seeds

Agamotto feminised входить в лінійку самих невибагливих і стабільних сортів канабісу. Зовнішній вигляд куща порадує кожного гровера. З насіння конопель Agamotto виростають міцні рослини з великою кількістю бічних гілок. Розміри гібрида рідко перевищують 100 сантиметрів у висоту. Розсип суцвіть близько розташованих один до одного надають кущу неймовірний шарм. До кінця життєвого циклу кущ виглядає як одна величезна шишка усипана мільйонами блискучих трихом.

Широкі розмашисті гілки диктують гроверу і особливі умови культивації в умовах індора. Рослина навряд чи зрадіє маленькому боксу. Під час цвітіння кущ виділяє чудовий солодкий аромат. Багато гроверів свідомо не використовують вугільні фільтри, щоб насолоджуватися ароматом.

До основних характеристик стрейна можна віднести:

  • Невелика висота - до 100 см;
  • Щільні і важкі шишки;
  • Сорт невибагливий у вирощуванні, з його культивацією впорається навіть початківець;
  • Високий рівень ТГК досягає позначки 24%;
  • Прекрасне співвідношення суцвіть і гілок.

Agamotto feminised показує неймовірні результати при способі вирощування «SCROG», а довгі бічні гілки зможуть стати ідеальними донорами для цілої армії клонів.

Родовід конопель Agamotto

Кропітка праця брідерів дозволив нам культивувати чудову індіку з легендарними генетичним коріннями Bubblegum, Big Bud і Skunk # 1. Agamotto перевершив своїх батьків за багатьма показниками, в тому числі і по швидкості дозрівання. Повний цикл цвітіння становить всього 8 тижнів, що дійсно короткий термін для фотоперіоду. Рівень ТГК в 24% і КБД в 0,8 дозволяє використовувати гібрид в рекреаційних цілях.

Особливості вирощування конопель Agamotto

Цей сорт коноплі відмінно підходить як для домашньої оранжереї, так і для умов відкритого грунту. Гібрид відмінно засвоює різні підгодівлі і добрива. Вирощуючи кущ Agamotto в домашніх умовах, слід обзавестися широким боксом, а також встановити освітлення від 250 ват Днат. Рослина даного сорту дуже любить обдув, тому бокс слід оснастити вентилятором, а також забезпечити гідну вентиляцію тому як запах під час цвітіння неймовірно сильний.

Вирощування конопель Agamotto в умовах індора

Agamotto feminised утворює велику кореневу систему і для повного розкриття потенціалу рослини знадобляться горщики 15-20 літрів і більше. Поживний субстрат можна приготувати самостійно змішавши 4 частини збагаченої мікроелементами землі з 2 частинами вермикуліту і 1 частиною кокосового грунту. Рівень рН не повинен перевищувати 6-6,5.

Стадія вегетації триває близько 45 днів в залежності від побажань і місткості гроубокса. На даному етапі Agamotto потрібне освітлення в режимі 18 \ 6. Щоб перейти на стадію цвітіння необхідно змінити режим на 12 \ 12, і по можливості збільшити потужність освітлення.

Стрейн дуже стрімко набирає масу і вимагає від гровера регулярного поливу.

Вирощування конопель Agamotto в умовах аутдору

Під відкритим небом Agamotto feminised зможе нагородити уважного гровера 200-250 грамами щільних і смолистих шишок. Під час цвітіння в радіусі 50-ти метрів можна буде відчути запах улюбленої з дитинства жуйки "Бублегум" тому рекомендується як слід заховати свій кущ від місць випадкових грибників і ягідників.

Висаджують рослини Agamotto feminised на початку-середині травня вкоріненою розсадою в 15-25 літрову ямку, наповнену живильним субстратом на основі гумусу, компостної землі, вермикуліту і кокосового грунту.

Agamotto любить полив, тому слід заглядати до рослини якомога частіше і балувати її "чаєм" на основі кінського гною або концентрату біогумусу.

Смакові якості і ефект конопель Agamotto

Аромат Agamotto feminised при вживанні викликає цілу гаму запахів: насичених букетів лаванди, шавлії, тропічних фруктів і квітів. З першої затяжки відправить в стан чудовою радості і спокою навіть самого толерантного любителя. Поки по тілу буде розкочуватися хвиля позитивних вібрацій і умиротворення, в роті буде залишатися присмак улюбленої жуйки.

Ефективна дія Agamotto feminised зможе побалувати себе каннабісом у всій красі, і конопляр відчує неймовірну міць седативного представника індика. Частка сатівних генів звичайно ж викличе невеликий ейфорійний "хай" ефект, але незабаром він розтане, поступившись місцем розслабленості і не нагальному виру релаксу, який доставить до самих берегів царства видінь, марень і умиротворення.

Agamotto feminised відмінний "доктор" який прекрасно сприяє відновленню сну, а також бореться з різними формами астми, аутизму та глибокої депресії.