Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03671
Індічний стрейн Afgooey feminised добре росте в будь-яких умовах. Бутони грушоподібні, компактні, щільні, з середньою і великою чашкою. Невибагливість дозволяє впевнено розвиваться в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі.
Показать все Свернуть

Afgooey feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Afghan, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan x Maui Haze (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і практично миттєвий, занурює в атмосферу абсолютного релаксу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
634 грн.

Описание Afgooey feminised Strain Hunters Seeds

Гарний кущ з характерними короткими міжвузлями, чагарникової структурою, потужними товстими гілками і широким стеблом відразу вселяє впевненість в тому, що сорт не підведе і врожай буде щедрим і якісним.

Насіння конопель Afgooey feminised з генетичною спадковістю 30% Sativa і 70% Indica створені з відомого на теренах Північної Каліфорнії клону. Завдяки спадковим характеристикам від сортів Afghan і Maui Haze (feminized), штам популярний у любителів психоактивного натхнення і релаксу.

Загальні характеристики конопель Afgooey

Індічний стрейн Afgooey feminised добре росте в будь-яких умовах. Бутони грушоподібні, компактні, щільні, з середньою і великою чашкою. Невибагливість дозволяє впевнено розвиваться в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі. Період цвітіння займає до 8 тижнів. В результаті, при культивації в Indoor, можна зібрати до 900 г врожаю з квадратного метра посіву і до 1000 г в Outdoor. Грушоподібні суцвіття захоплюють компактністю і щільністю.

Вирощування конопель Afgooey

На півдорозі до кульмінаційної фази цвітіння рослина починає поширювати інтенсивний аромат апельсина, лимона і тропічних фруктів. Тому рекомендується перевірити стан вентиляційної системи і вугільних фільтрів, адже специфічний запах може розкрити конопляну оранжерею.

Медичне застосування конопель Afgooey

Властивість викликати глибокий розслаблюючий вплив з відчуттям щастя і ейфорії в країнах з легалізованої коноплями використовується медиками для створення на основі цієї рослини різних терапевтичних препаратів.

За допомогою даної культури лікують тривогу, страх і невпевненість, локалізують больові відчуття, включаючи мігрень, протистоять проявам "в'єтнамського синдрому", імпульсивності і неуважності.

Аромат, смак і ефект конопель Afgooey

Аромат гібрида фруктовий, властивий афганським сортам конопель. Невелика доза виробляє потужний тривалий церебрально-п'янкий вплив. Стимулює творчу активність, правда, з деякою часткою хаотичності.