Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1568
Після висадки посівного матеріалу, у рослини спостерігається динамічний ріст, тому вона потребує незначного, але регулярного підживлення. Незважаючи на порівняно невелику висоту, кущі виходять неймовірно пишними, а шишки густо покривають ключові вузли рослини.
Показать все Свернуть

Afghani №1 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani
Тип:
Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоделічний, настає практично відразу і приємно обволікає
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Afghani №1 feminised Ganja Seeds

Легендарні «батьки» цього гібрида були зібрані понад півстоліття тому в передгір'ях Афганістану. Це була фаза активного розвитку коноплярства і селекційної роботи в цілому, тому мандрівники не пошкодували сил і змогли подолати значну відстань з Пакистану до Афганістану заради чистого штаму Indica. Той похід не пройшов даремно і сьогодні брідери сідбанка GanjaSeeds радують всіх прихильників індічних сортів унікальним гібридом Afghani №1 feminised. Він набагато якісніший і стабільніший своїх предків, а головне, насіння вже не регулярне, а фемінізоване. Так що урожай став ще більш результативним і незмінним.

Общие характеристики конопли Afghani №1

Після висадки посівного матеріалу, у рослини спостерігається динамічний ріст, тому вона потребує незначного, але регулярного підживлення. Причому, не має значення, вибрали ви індор або аутдор, хоча сорт і орієнтований більше на гровінг в закритому грунті. Незважаючи на порівняно невелику висоту, кущі виходять неймовірно пишними, а шишки густо покривають ключові вузли рослини. Частка тетрагідроканнабінолу становить значні 20%, а з урахуванням врожайності на рівні до 400 грам з 1 кв.м., задоволення від процесу вирощування отримає будь-гровер, незалежно від його стажу. Хоча для початківців даний гібрид буде не кращим вибором.

Вирощування конопель Afghani №1

З особливих умов для якісного гровінга сорту Afghani №1 feminised, відзначимо потребу рослин в підвищеній температурі повітря і насиченому освітленні. Що стосується поливу, то він повинен бути помірно-щадним. Обов'язкові до використання натуральні добрива. Досвідчені гровери будуть приємно здивовані результатами, якщо використають сіткову техніку SCROG або не менше складну SOG. Для перших пробних спроб застосування даних технік сорт Afghani №1 feminised - не найкращий варіант. Відмінно себе проявляє сорт в гідропоніці, але такий спосіб вирощування також вимагає певних навичок.

Медичне застосування конопель Afghani №1

Завдяки своїм властивостям, використовуючи Afghani №1 feminised в медичних цілях, можна ефективно протистояти тривожним станам і приступам панічних атак. Також даний гібрид надає хороший вплив на людей, які страждають від безсоння і мігрені. Хороший анестетик та засіб від нудоти.

Аромат і ефект конопель Afghani №1

Як і личить родичу «афганки», яскраво-виражений гашишний смак щільно присмачений перцевими нотками і відтінками ароматних спецій. У той же час, після кількох затяжок ви відчуєте післясмак дерева і освіжаючу комбінацію ментолу з лимоном. Навіть від самої рослини чути приємний цитрусовий аромат. Психоделічний ефект настає практично відразу і приємно обволікає, натякаючи на майбутню тривалу подорож в світ ілюзій.