Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS809
З регулярного насіння фотоперіодного сорту конопель Afghan Kush виростають розкішні кущі заввишки до півтора метрів, причому з однієї рослини ви зможете зібрати до 200 грамів чистого хеша, яким можна пишатися.
Показать все Свернуть

Afghan Kush regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan
Тип:
Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Особливості:
ейфорійний удар, із урахуванням високого вмісту ТГК, рекомендуємо лімітувати дозування
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
наркотичний, ейфорія, розслабленість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Afghan Kush regular Ganja Seeds

Даний фотоперіодний гібрид є генетичним нащадком легендарних афганських сортів марихуани, які культивували не одне десятиліття в цій центральноазіатській країні. Afghan Kush - знаменитий продукт генетичних пошуків брідерів сідбанка Ganja Seeds, які зуміли вивести найчистіший індічний сорт з високими показниками врожайності і якісними характеристиками рослини.

Загальні характеристики конопель Afghan Kush

З регулярного насіння фотоперіодного сорту конопель Afghan Kush виростають розкішні кущі заввишки до півтора метрів, причому з однієї рослини ви зможете зібрати до 200 грамів чистого хеша, яким можна пишатися. Адже зміст тетрагідроканнабінолу в сухій речовині становить близько 22% і це якщо не рекорд, то дуже високий результат.

Вирощування конопель Afghan Kush

Кущі Afghan Kush ростуть порівняно компактно і надійно захищені від будь-яких захворювань. Сорт дозволяє починати збір врожаю вже в кінці вересня, але не пізніше другої половини жовтня. Період цвітіння рослин Afghan Kush складає близько шести-семи тижнів. Цей гібрид легко вирощується, як у відкритому грунті, так і замкнутому просторі, включаючи гідропоніку. З одного квадратного метра посівної площі в індорі ви отримаєте близько 300 грам відмінної марихуани, а в аутдорі ця кількість може бути майже в два рази більшою. Даний сорт рекомендується для вирощування новачками зважаючи на простоту догляду і невисоку вимогливість самих рослин.

Медичне застосування конопель Afghan Kush

Будучи медичним сортом, Afghan Kush ефективний в боротьбі з пригніченим станом, відсутністю апетиту і задишкою, а також дисфорічною симптоматикою і гіперактивністю. Завдяки повному домінуванню індіки, повністю розслаблює і стабілізує психологічний стан людини.

Аромат і ефект конопель Afghan Kush

У марихуани цього сорту класичний індічний смак, м'який і приємний. В ароматі є чимало солодощів і фруктових ноток. Особливо в післясмаку виділяється саме смак фруктів.

З першої ж затяжки ви отримуєте потужний ейфорійний удар і з урахуванням високого вмісту ТГК, рекомендуємо лімітувати дозування. Надмірне вживання може привести до досить негативних наслідків, першим з яких буде сухість слизової. В цілому ж, ця марихуана відмінно розслаблює і додає позитивних емоцій протягом усього часу свого впливу.