Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06707
Фемінізоване насіння конопель Afghan Kush підходить переважно для домашнього вирощування, але в південних країнах стрейн прекрасно визріває у відкритому грунті.
Показать все Свернуть

Afghan Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Hindu Kush
Тип:
Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
повністю розслаблює м'язи тіла
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Afghan Kush feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Afghan Kush підходить переважно для домашнього вирощування, але в південних країнах стрейн прекрасно визріває у відкритому грунті. Компактний кущ можна назвати чистою індійською досконалістю. Листя широке, темно-зелене. Бутони масивні, з тупим верхом, просочені смолою. Особливих складнощів в процесі гровінга не викликає, тому початківцям ботанікам можна сміливо розглядати даний варіант. Сорт демонструє гідний показник урожайності.

Походження конопель Afghan Kush

Представлений стрейн виведений на генній основі конопель, знайдених в центрі гірського хребта Гіндукуш. Канабіс родом з Афганістану завжди відрізняється високою смолистістю. Саме цю особливість селекціонери намагаються посилити або частково передати новим гібридам в процесі схрещування.

Вирощування конопель Afghan Kush

Висота рослини середня, а значить растішку можна сміливо культивувати в невеликому гроубоксі застосовуючи техніку загинання, підрізування або SCROG. Горщик повинен вміщати мінімум 10 літрів пористої землі. У процесі росту кущ активно починає витягуватися вгору з переходом на цвітіння.

Поливати рекомендується в міру висихання грунту. Ближче до харвесту слід уважно стежити за вологістю повітря, щоб в тугих суцвіттях не завелася пліснява.

Аромат і ефект конопель Afghan Kush

Висушеним шишкам Afghan Kush властивий запах липкого чорного гашишу з ноткою морозної свіжості. Вплив моментальний і сильний. Індіка занурює в стан філософських роздумів, повністю розслаблює м'язи тіла, дозволяючи у всій повноті насолоджуватися спокоєм і почуттям абсолютної безтурботності.

Медичне застосування конопель Afghan Kush

В лікарських цілях марихуану цього штаму не використовують.