Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03305
Насіння конопель Afghan Haze feminised підходить для вирощування у відкритому грунті в південних регіонах планети, а також в домашніх оранжереях і теплицях. Рослини люблять інтенсивне світло і повністю розкривають свій потенціал при 400-1000 Ватт.
Показать все Свернуть

Afghan Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afgani х Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Особливості:
любить інтенсивне світло
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і характеризується розслаблюючими, седативними проявами
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Afghan Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Afghan Haze feminised - гучна легенда елітного канабісу з винятковими смаковими якостями і унікальним ефектом. Збалансований гібрид формує компактні живучі сходи з темно-зеленим забарвленням листя. Міцний стовбур нарощує естетичного вигляду центральну колу неймовірного розміру, повністю засипану мільйонами блискучих трихом.

Рослина повністю відцвітає за 10 тижнів і здатна нагородити уважного садівника щедрим урожаєм смолистих суцвіть. Кущі не бояться різких перепадів температури і стійко протистоять шкідникам і епідемії цвілі. В процесі розвитку кущики виділяють стійкий аромат, усунути який допоможе вентиляція, оснащена вугільним фільтром.

Родовід Afghan Haze

Насіння коноплі було отримане в результаті схрещування оригінальних фенотипів Afgani і Haze feminised. Одержаний гібрид успадкував карколомний вплив і неймовірний аромат своїх батьків. Рівень ТГК коливається в районі 18-22%.

Особливості вирощування конопель Afghan Haze

Насіння конопель Afghan Haze feminised підходить для вирощування у відкритому грунті в південних регіонах планети, а також в домашніх оранжереях і теплицях. Рослини люблять інтенсивне світло і повністю розкривають свій потенціал при 400-1000 Ватт. У гроурумах кущі досягають 120 сантиметрів у висоту, а на вулиці можуть витягнутися до 200 см.

Штам піддається тренуванням, техніці SCROG і клонуванню. Відібравши материнську рослину, гровер зможе мати постійний доступ до клонів і в рази збільшити врожайність.

Коренева система зажадає від садівника горщики 8-15 літрів. Стрейн із задоволенням поглине запропоноване під час цвітіння добриво. В якості поживного грунту використовують суміш торфу, кокосового волокна і вермикуліту, змішаного з землею, збагачену азотом, калієм і фосфором.

Врожайність досягає 400-600 грам з одного квадратного метра в індорі і до 1000 грам з однієї рослини в індорі.

Смак і ефект конопель Afghan Haze

Сухі суцвіття виділяють класичні нотки соснового лісу і вологої деревини з землистими відтінками. Насичений оліями дим залишає благородний післясмак з легкою кисло-солодкою інтонацією. Ефект потужний і характеризується розслаблюючими, седативними проявами. Після глибокої затяжки можна злегка загубитися в просторі і тільки через деякий час виявити себе прикутим до дивану. Після всеосяжного скам'яніння приходить тепла хвиля заспокоєння і релаксації, що дозволяє зануритися в солодкі мрії і причалити до царства Морфея.

Медичні характеристики конопель Afghan Haze

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати сухі суцвіття і екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, а також при психічних розладах і підвищеній нервозності. Штам часто призначають пацієнтам, що страждають безсонням і головними болями.

У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель Afghan Haze feminised від українського сідбанка Ganja seeds. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці, що гарантує збереження насіннєвого матеріалу при транспортуванні.