Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1262
З вирощуванням цілком під силу впоратися навіть самому недосвідченому новачкові. Період цвітіння у рослин сорту Acid рідко перевищує дев'ять тижнів.
Показать все Свернуть

Acid regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
NYC Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тепло ейфорії, яке поступово доповнить розслабляючий психоделічний ефект
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Acid regular Ganja Seeds

Прабатьком цього фотоперіодного гібрида став відомий у всьому світі «американець» Diesel. Після кількох вдалих спроб схрещування, вийшов досить стійкий і високоврожайний гібрид, що користується попитом сьогодні в різних куточках світу. Регулярне насіння марихуани Acid від GanjaSeeds - предмет гордості бридерів цього сідбанка. Максимально адаптована культура до різних кліматичних умов, активно вирощується гроверами різного рівня, аж до тих, що тільки розпочинають свій шлях.

Загальні характеристики конопель Acid

Сорт Acid regular відрізняється лише незначним переважанням Sativa, але на підсумковому продукті це позначилося вище всяких похвал. Володіючи середніми показниками зростання, частка КБД і ТГК у цій марихуані на гідному рівні. Це робить сорт ефективним також і в медичних цілях.

Вирощування конопель Acid

Регулярні насіння сорту Acid показують відмінні паростки не тільки в закритому грунті, а й на відкритому повітрі. Природно, загальний обсяг врожаю в аутдорі виявиться трохи нижче, проте з одного квадратного метра зібрати від 350 до 600 грам сухої речовини буде досить легко. Крім дотримання рівня pH в межах 6-6,5 у воді під час вегетативного періоду, особливих вимог у гровінгу цей гібрид не пред'являє. З вирощуванням цілком під силу впоратися навіть самому недосвідченому новачкові. Період цвітіння у рослин сорту Acid рідко перевищує дев'ять тижнів. Що стосується збору врожаю, то його слід починати в останній тиждень вересня, аж до закінчення першої декади жовтня. Більш точний час визначає вже сам гровер.

Медичне застосування конопель Acid

Сорт Acid допоможе вам впоратися зі стресом і дозволить ефективно протистояти депресії. Крім того, для протистояння хронічній втоми і в ситуаціях, коли вам потрібно позбавити від болю різного походження. З урахуванням присутності в генетиці Indica, вам гарантований хороший апетит і максимально можливе розслаблення.

Запах, аромат і ефект конопель Acid

Завдяки інтенсивному росту, на кущах порівняно швидко формуються потужні шишки, вкриті кристалами особливого відтінку. Не менш цікавим виявився і запах вже готового продукту. Як і повинно бути у сорту, створеного від відомого Diesel, аромат виділяється легкими нотками машинного масла, з яскраво вираженим відтінком фруктів з приємною кислинкою. У димі присутній легкі тони цукристості.

Всього кілька щільних затяжок і вас вкриє тепло ейфорії, яке поступово доповнить розслабляючий психоделічний ефект. Ця дивовижна комбінація припливу радості з максимальною розслабленням варто того, щоб звернути вашу увагу на сорт Acid від сідбанка GanjaSeeds.