Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01404
Культура показала гідні результати на пшениці, вівсі, гречці, обсмаженій перлової крупі, а також канарковому насінні. Міцелій активно колонізував основи, що складаються з подрібненого посліду травоїдних тварин з домішкою соломи і сіна.
Показать все Свернуть

Plantasia Mystery

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis St. Plantasia Mystery
Вирощування:
показує гідні результати на пшениці, вівсі, гречці, обсмаженій перловій крупі, а також канарковому насінні
Ефект:
яскрава ейфорія веде до екстазу
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Plantasia Mystery

Спори псилоцибінових грибів "Містична плантація" - окультурений штам відомої дослідницької компанії The Grow Room. На початку роботи з оригінальним відбитком мікологи приходили в замішання і не могли точно класифікувати вид. На одній з конференцій в Мексиці вчений Пол Стаметс ідентифікував Стрейн як Азуренсіс, але через рік змінив думку.

Psilocybe Сubensis St. Plantasia Mystery виростають в теплому субтропічному кліматі, а процес життєвого циклу повністю відповідає кубенсісам за винятком зовнішніх ознак плодових тіл, що видають риси Азуренсіс.

Плоди мають середній розмір і густо покривають субстратний блок. Створюється враження, що формується один єдиний суцільний гроно-кластер, що складається з безлічі щільно розташованих один до одного грибочків. Міцелій має середню швидкість колонізації і виробляє активну грибницю, яка стрімко поглинає запропонований їй субстрат.

Достеменно невідомо де були отримані перші спорові відбитки псилоцибінових грибів цього дивного штаму. Таємниця походження наділяє його ще більш містичними властивостями.

Дослідник і міколог Клайд з Амстердама зазначив факт, що Plantasia Mystery прекрасно себе почуває при низьких температурах і може культивуватися в умовах аутдору.

Опис зовнішнього вигляду Plantasia Mystery

Колір капелюшка змінює свої відтінки протягом усього життєвого циклу. З появи примордіїв до середини циклу парасольки мають насичено коричневий відтінок з легким жовтим відливом по кромці парасольки, а в більш зрілому віці набувають темно жовті тони з насиченням біля основи. Універсальна вуаль зберігається на поверхні головок до зрілості. Капелюхи мають середній розмір і рідко виростають більше 6-7 сантиметрів в діаметрі.

Ніжки перлового забарвлення з глибоким срібним відливом. На щільних і м'ясистих стовбурах всіх грибів, зберігається мембрана у вигляді спіднички. Розмір може досягати 7-17 сантиметрів в довжину.

М'якоть білого кольору і набуває блакитно-зелені тони на зрізі. Зябра сірі і повністю темніють до коричнево-чорного до моменту випуску спор.

Походження стрейна Plantasia Mystery

З огляду на зовнішній вигляд і наданий ефект можна припустити, що штам родом з Мексики. Тільки мексиканські представники кубенсісов здатні занурити в настільки високі духовні переживання. Ця країна славиться своїми стародавніми пам'ятками великої цивілізації Майя, чиї жерці регулярно використовували магічні грибні відвари для церемоніальних цілей.

Субстрат для міцелію Plantasia Mystery

Культура показала гідні результати на пшениці, вівсі, гречці, обсмаженій перлової крупі, а також канарковому насінні. Міцелій активно колонізував основи, що складаються з подрібненого посліду травоїдних тварин з домішкою соломи і сіна.

Вихід готового продукту Plantasia Mystery

З одного літра міцелію початківець етноботанік отримає 200-380 грам сирих плодових тіл з першої хвилі. Максимальну результативність можна досягти, використовуючи складні суміші на основі сіна, кави, морських водоростей, рисового борошна, а також сухого кінського посліду.

Температура колонізації і плодоношення Plantasia Mystery

Plantasia Mystery хороший загарбник. Він агресивно поглинає зерновий субстрат і повністю готовий до створення субстратного блоку вже через 8-13 днів з моменту інокуляції при температурі + 28-30 градусів за Цельсієм. Плодоношення субстратного блоку відбувається при + 23-26.

Ефект Plantasia Mystery

Піднесенний ефект дуже активнго стрейна, який подарує мандрівникові приємні враження і переживання. Через 20-40 хвилин після прийому відвару можна спостерігати, в які дивовижні фарби пофарбована вся Природа. Психонавт почне бачити глибину кольору, а також відрізняти раніше не бачені відтінки. Слух загострюється, а думки припиняють свій звичний метушливий танець. Звуки в буквальному сенсі починають бути видимі, а голоси птахів, дзижчання комах і пориви вітру з'єднаються в одну гармонійну мелодію.

Через одну годину мандрівник помітить абсолютну тишу всередині себе, а музика Всесвіту наповнює всю його суть. Пісні далеких зірок і галактик шелестом мільярда невидимих світлячків доносяться до вуха, а перед очима починає свій захоплюючий танок палітурка різнокольорових мандал та візерунків.

Для знайомства буде досить 1,5-2,5 грама. Для справжнього шаманського подорожі буде потрібно порція в 4-5 грам.