Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0930
Відмінний стрейн, дивує своєю активністю на всіх етапах культивації. Агресивний зовнішній вигляд грибів відразу попереджає мікологів про потужний ефект. Плодові тіла формуються великих розмірів.
Показать все Свернуть

F+

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis F+
Вирощування:
міцелій сприймає будь-який субстрат і здатний встояти перед різними інфекціями
Ефект:
ейфорія, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание F+

Спорові відбитки псилоцибінових грибів «F+» - таємничий екземпляр "чарівних грибів" нашої скромної колекції.

Відмінний стрейн, дивує своєю активністю на всіх етапах культивації. Агресивний зовнішній вигляд грибів відразу попереджає мікологів про потужний ефект. Плодові тіла формуються великих розмірів, а міцелій сприймає будь-який субстрат і здатний встояти перед різними інфекціями.

«F+» найлояльніший в культивації штам Кубенсісів. Підходить для першого досвіду вирощування псилоцибінових.

Опис зовнішнього вигляду F+

Стрейн має своєрідну «зовнішність». Грибниця формує міцні грибні тіла з великими симетричними капелюшками. Відмінною особливістю є вигнута до моменту дозрівання ніжка. Її форма спільно з парасолькою і мембраною нагадують букву «F».

Стовбури при певних умовах виростають зрощеними в кластери. Розмір стебла досягає 13-18 сантиметрів і має кремовий колір. Поверхня вкрита білими волосками.

Капелюшки досягають 5-8 сантиметрів в діаметрі. Ковпак має перехідний колір від карамельного по краях до темно-коричневого в центрі. На «парасолі» можна помітити міцеліальні плями. До кінця дозрівання капелюшок може змінити свою форму півсфери на вигнутий млинець, що нагадує чайне блюдце.

Зябра випускають медово-коричневі спори, які забарвлюють «Спідничку».

Походження Стрейна F+

Штам родом з дикої Флориди. Міколог і дослідник Joshua, ізолював штам методом клонування. Всі існуючі на сьогоднішній день спорові відбитки походять від єдиного клону.

Субстрат для міцелію F+

Міцелій швидко охопить будь-який вид субстрату. Деякі гровери вдало вирощували культуру на тирсі. Для культивації підходить кінський гній і солома. Підготовка "коржів" для інокуляції вимагає певних знань і навичок, тому початківцям рекомендується зупинити вибір на зернових культурах: вівсі, пшениці, жита і перлової крупі.

Вихід готового продукту F+

Подбавши про "маленьких чарівників" і створивши сприятливі умови для їх росту, гровер гарантує собі 300-350 грам сирих грибних тіл з літра якісного міцелію.

Рекомендація! Підвищити врожайність можна вирощуючи технікою «монотуб» або «сінної сосиски".

Температура колонізації і плодоношення F+

Ідеальна та швидка колонізація зернової культури відбувається при температурі + 28-30 градусів за Цельсієм. На даному етапі субстрату потрібна ізоляція від світу, тому необхідно помістити банки в темне приміщення. Гровер повинен дивитися «в усі очі» за показником термометра і не допускати зниження t °. Якщо температура впаде, грибниця загальмує розвиток.

Плодоношення відбувається при + 24-26 С °.

Ефект F+

Стрейн «F+» відрізняється особливою психоактивністю. В грибному тріпі психонавт побачить, як рухаються енергії, зможе випробувати найяскравішу ейфорію, яка подарує незабутній містичний досвід.

Початківцю для першого психоделічного досвіду цілком вистачить 1,5-2 г. сухого продукту. Досвідченим мандрівникам дозування в 3-4 г. допоможе переступити межу «реального» і відправитися в тривалу подорож по Всесвіту.

Через 10-15 хвилин після вживання відвару спостерігається легке відчуття нудоти і запаморочення. Таким чином, гриби співналаштовуються, від'єднуючи "суть" психонавта від зайвих переживань за все життя: правил, підвалин і принципів.

Для того щоб ефект міг безперешкодно розкрити себе, в день запланованого тріп бажано не навантажувати шлунок важкою їжею.