Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1374
Невеликі розміри кущів Аuto Assasin regular, висота яких вкрай рідко перевищує 60 сантиметрів, робить дані рослини дуже популярними саме в індорі.
Показать все Свернуть

Auto Assasin regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK 47 x Lowryder x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релаксу і потужної фантазії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Assasin regular Ganja Seeds

"Убивча" назва сорту від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds цілком виправдана і нітрохи не перебільшує можливості даного гібрида. Стрейн з'явився завдяки кропіткому і тривалому схрещуванні таких легенд ринку комерційної і медичної марихуани, як AK 47 і Lowryder. Сорт перейняв у своїх предків чимало незрівнянних якостей, отримавши статус гібрида, який ефективно використовується в медицині.

Загальні характеристики конопель Assasin

У регулярного автоквітучого насіння швидка і висока схожість, тому штам рекомендований до придбання новачкам. З одного квадратного метра посівної ділянки гровер без особливих зусиль збере не менше 500 грам смолянистих «бошек», а при хорошому догляді і правильному, своєчасному прикормі, цей показник підвищиться до чималих 600-700 грам.

Якісні характеристики готової до вживання марихуани - ще одна причина для гордості селекціонерів Ganja Seeds. При середньому рівні КБД, частка ТГК досягає вражаючих 19%.

Вирощування конопель Assasin

Невеликі розміри кущів Аuto Assasin regular, висота яких вкрай рідко перевищує 60 сантиметрів, робить дані рослини дуже популярними саме в індорі. Погодьтеся, це дуже важливий фактор при вирощуванні в гроубоксі. Терміни цвітіння у рослин коливаються в тимчасових рамках між сьомим та дев'ятим тижнем. Іноді можливі зміщення ще на кілька днів в ту чи іншу сторону. Наступ харвесту гроверу краще визначати самостійно. У кожному регіоні терміни дозрівання конопель можуть бути різними.

Медичне застосування конопель Assasin

Гармонійне поєднання в генетиці сатіви і індіки, дозволяє цьому медичному сорту здійснювати позитивну дію на нервову систему в цілому, розслабляючи організм. Сорт допоможе активувати здоровий апетит і зніме напругу в кінці робочого дня. Марихуана надасть легкості замість емоційного спустошення і депресивних моментів.

Аромат і ефект конопель Assasin

Володіючи міцним характерним ароматом, штам запам'ятається щільним густим димом, який практично відразу дарує квиток в світ релаксу і потужної фантазії.