Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1572
Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту 1024 дає відмінні сходи, які цвітуть протягом дев'яти-одинадцяти тижнів. Залежно від способу вирощування та місця цей термін може коливатися, як в одну, так і іншу сторону. Природно, в аутдорі цей показник буде трохи більшим, ніж в закритому просторі.
Показать все Свернуть

1024 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica genetics
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
миттєве розслаблення з максимальною глибиною
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание 1024 feminised Ganja Seeds

Поєднання сатівних і індічних стрейнів, над якими брідери сідбанка Ganja Seeds працювали не один рік, привели до появи унікального гібриду під назвою 1024 feminised. Спочатку експериментальний штам виявився неймовірно популярним, за рахунок свого неповторного смаку і хороших показників продуктивності. Ну, а гроверам даний сорт подарував можливість отримувати естетичне задоволення від своєї зовнішності. І вона у цього гібрида дійсно чарівна. Тепер у вас з'явилася прекрасна можливість самостійно переконатися в цьому.

Загальні характеристики конопель 1024

Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту 1024 дає відмінні сходи, які цвітуть протягом дев'яти-одинадцяти тижнів. Залежно від способу вирощування та місця цей термін може коливатися, як в одну, так і іншу сторону. Природно, в аутдорі цей показник буде трохи більшим, ніж в закритому просторі. У гібрида відмінний зміст ТГК, якому міг би позаздрити будь-який брідер - не нижче 20%. Що стосується частки КБД, то вона трохи вище середніх показників. При врожайності на рівні 600-1000 грам з квадратного метра, вкрай складно віддати перевагу якомусь іншому сорту марихуани. Верхня відмітка стосується виключно гровінга на відкритому повітрі.

Вирощування конопель 1024

Вега у гібрида 1024 feminised триває порівняно недовго, практично непомітно переходячи безпосередньо до цвітіння. Важливо розуміти, що кількість шишок у рослин цього сорту в аутдорі, швидше за все, буде більшою, ніж в індорі. Що стосується застосування технік типу SCROG і SOG, то можете сміливо їх реалізовувати, якщо маєте вже хоча б базові навички. В принципі, навіть при їх відсутності, саме на 1024 можна відмінно поекспериментувати і придбати неоціненний досвід. Так, урожай, в разі помилок, буде не рекордним, але головне, що ви однозначно дійдете до фінішу і на практиці пізнаєте різні техніки гровінга. Пам'ятайте, що чим ретельніший догляд, тим результативнішим буде ваш підсумок. Своєчасне підживлення, тренування, дозування світла - все це в результаті позначиться на обсязі врожаю і змісті тетрагідроканнабінолу. Деяким чарівникам, завдяки якісному гровінгу, вдавалося домагатися взагалі розкішних 23-25% ТГК!

Медичне застосування конопель 1024

Сатівно-індічне походження зробило свій вплив, і сорт 1024 прекрасно експлуатується в медичних потребах. Наприклад, його можна сміливо рекомендувати тим, хто відчуває тривогу або знаходиться в депресивному стані. Крім того, таку марихуану можна застосовувати для зміцнення сну.

Аромат і ефект конопель 1024

Аромат у 1024 feminised дуже грайливий. У якийсь момент ви відчуєте явний присмак спецій, а іншим разом оціните фруктові нотки. В цілому, смак у сорту злегка солодкуватий, але класичний хеш пробивається і крізь цукрові клуби диму. Indica дає вам миттєве розслаблення з максимальною глибиною, а sativa робить його більш легким і приємним.