Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS02235
Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocibe Cubensis Argentina дозволить виростити витончені і естетично прекрасні гриби з високим вмістом психоактивних алкалоїдів.
Показать все Свернуть

Argentina

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis argentina
Вирощування:
легко дасть відсіч будь-якої інфекції. Не варто недооцінювати середній розмір грибних тіл, в них таїться велика психоделічна сила
Ефект:
високодуховні переживання, яскрава візуалізація, ейфорія
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Argentina

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Argentina дозволить виростити витончені і естетично прекрасні гриби з високим вмістом психоактивних алкалоїдів. Мікологи, вперше спробувавши культивацію Argentina, можуть бути спокійними. Стрейн не обтяжить зайвими «капризами» і порадує прекрасним урожаєм.

Штам легко дасть відсіч будь-якої інфекції. Не варто недооцінювати середній розмір грибних тіл, в них таїться велика психоделічна сила.

Опис зовнішнього вигляду Argentina

Конічна форма капелюшки Argentina нагадує «Касу» - національний одяг японців. Діаметр ковпачка досягає 2,5-8 сантиметрів. До моменту повного дозрівання гриб розпрямляє свій конусоподібний «очіпок» до форми «млинця» з загнутими догори кінчиками.

Парасолька мідного кольору з золотисто-коричневим центром. Пошкоджені ділянки або зріз моментально набуває фіолетофо-зеленого відтінку.

Пластини слаборозвинені, бежеві, але до моменту дозрівання спори фарбуються їх в темно-коричневий тон.

Довідка! Стрейн розпорошує мало спір на відміну від інших Кубенсісов.

Походження Стрейна Argentina

Стрейн виростає в субтропічному кліматі на території Південної Америки і був названий на честь місця, де його вперше знайшли. У природному середовищі його можна знайти в непрохідних вологих лісах і саванах Аргентини.

Субстрат для міцелію Argentina

Субстрат слід вибирати з наступного переліку:

Зерновий:

  • Пшениця;
  • Жито;
  • Овес;
  • Ячмінь.

Рослинний:

  • Сіно;
  • Солома.

Професійний:

  • Суміш сіна і сухого гною.

Початківцям рекомендується використовувати зерновий субстрат. Його обробка не викличе труднощів. Професійним мікологам для культивації підходить гній.

Вихід готового продукту Argentina

З літра міцелію 250-320 грам сирих грибних тел. Плодоносить субстратний блок в 5 хвиль. Найбільш продуктивними є перша і друга хвиля.

Температура колонизации и плодоношения Argentina

Активність стрейна при колонізації субстрату дуже висока. Проявити всю агресію Argentina зможе при температурі + 27-30 градусів за Цельсієм, а плодоношення при +23-26 С°.

Довідка! Під час роботи зі спорами, міцелієм і субстратним блоком необхідно дотримуватися максимальної стерильності.

Коли гриби дозріли, кожен гровер може власноруч виготовити спорові відбитки стрейна «Argentina».

Рекомендація! Готові спорові відбитки псилоцибінових грибів зберігають у холодильнику.

Ефект Argentina

Гіпнотичні барвисті візерунки і образи почнуть виникати перед «мандрівником» на 25-40 хвилині після вживання. При достатньому самовладанні Argentina дозволить заглянути вглиб себе і викинути звідти непотріб: накопивчийся негатив, страхи, сумніви і невпевненість. Набравши повну силу, відвар викличе містичний екстаз, і зробить спілкування із Всесвітом легким і зрозумілим. На будь-яке задане питання буде дана відповідь, потрібно тільки слухати.

Грибний тріп триватиме 4 години. Час може здатися «вічністю» або пролетіти як одна хвилина. Вживати відвар слід в хорошому настрої, з чистим розумом і намірами.

Познайомитися зі стрейном можна при дозуванні в 1,5-2 г. сухих грибів. Більш досвідчені «туристи» можуть сміливо вживати 3-4 г.. Для повного занурення і розчинення в «грибах» рекомендується використовувати 4,5-5 г продукту.