Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0933
Грибні тіла дуже красиві і доставлять естетичне задоволення навіть найдосвідченішому мікологові. Гриби мають струнку ніжку перлинно-білого кольору з легким відливом срібла, а капелюшки чимось нагадують «молодих моховиків».
Показать все Свернуть

Huatla

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Huatla
Вирощування:
Стрейн добре протистоїть патогенній флорі і має стрімкі цикли плодоносіння
Ефект:
легка ейфорія
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Huatla

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Huatla - ще один діамант нашої скромної колекції. Стрейн поширений в регіоні Мексики, де відомий грибний шаман Марія Сабіна практикувала свої духовні церемонії, зцілювала людей і дарувала кожному стражденному частинку трансцендентного світу. Шаман загинула в 1985 році, але встигла передати свою майстерність учням, один з яких сьогодні практикує лікування грибними відварами і Духом в Мексиці.

Паломники, які побували в селі, де жила Марія відзначали, що весь простір наповнений її силою, мудрістю і святістю. Під час своїх практик вона розповідала про те, що її сильно турбувало недбале ставлення європейців до священних грибів. Вона стверджувала, що тільки при прагненні до добрих справ і самовдосконаленню можна вживати «чарівні відвари», а будь-яке використання лише для задоволення ні до чого не приведе.

Срейн простий в культивації та піддається навіть не досвідченому мікологові. Стрейн добре протистоїть патогенній флорі і має стрімкі цикли плодоношення. Зміст псилоцибіна досягає середньої позначки. Такий штам треба куштувати вперше. Він не зможе повністю захопити свідомість мандрівника і дозволить злегка контролювати і направляти процес.

Опис зовнішнього вигляду Huatla

Грибні тіла дуже красиві і доставлять естетичне задоволення навіть найдосвідченішому мікологові. Гриби мають струнку ніжку перлинно-білого кольору з легким відливом срібла, а капелюшки чимось нагадують «молодих моховиків». До кінця плодоношення субстратного блоку у підстав стебла формується невелика біла «мохнатість», яка додає теж ідеально семетрічному грибу шарм. Краса зберігається незалежно від умов вирощування. Вони «елітно» виглядають на «сінній сосисці» і в звичайних «кейсах».

Капелюшок досягає 10-12 сантиметрів в діаметрі, а висота стовбурів рідко перевищує 15 сантиметрів. Плівка під капелюшком часто вимагає примусового відділення для зняття спорового відбитка.

Походження стрейна Huatla

Вперше спори прибули в Європу з Мексиканського містечка під назвою Huatla de Jimenez. Регіон зростання дав світові безліч штамів псилоцибінових кубенсісів. Більшість у своїй назві зберегли ім'я батьківщини.

Субстрат для міцелію Huatla

У рідних умовах зростання Psilocybe Сubensis Huatla не зустрічається на гнойових «коржиках», але чудово сприймає такий субстрат, а його психоактивність помітно зростає. Штам показує хороші результати на обсмаженій перловій крупі, гречці, вареній пшениці, вівсі, житі, канарковому насінні і соломі.

Вихід готового продукту Huatla

Якщо міколог забезпечить субстратний блок усіма необхідними умовами, то зможе зняти урожай 200-270 грам сирих плодових тіл з літра міцелію на першій хвилі. «Кейс» буде плодоносити 5 разів.

Температура колонізації і плодоношення Huatla

Міцелій повністю захоплює зерновий субстрат за 10-18 днів в залежності від умов. Ідеальна температура, при якій міцелярні нитки охоплюють зерно з великою швидкістю, становить + 26-30 градусів. Підтримувати t ° можна спорудивши спеціальну тепличку для банок або скористатися термо-килимком.

Psilocybe Сubensis Huatla починає утворювати грибні тіла при температурі всередині контейнера + 22-25 за Цельсієм.

Ефект Huatla

Відвар занурить мандрівника в різнокольоровий вир переплітаючи візерунки незвичайної форми і проведе по самим глибинним куточкам Вселенської Душі. Ставлячись до грибів з повагою, мандрівник зможе перейнятися знаннями древніх цивілізацій, а також з подивом виявити свій нерозривний зв'язок з усіма живими істотами.

Потрапивши в світ, де не діють закони матеріального, шукач духовного знайде Великих вчителів, а стражденний матеріального блага отримає ключі для їх досягнення. Грибочки вимагають шановливого ставлення до себе і самого акту «подорожі», тому не варто вживати їх для дозвільної розваги.

Оптимальне дозування для початківця психонавта становить 2 г. для знайомства, 3 для хорошого занурення і 4-5 грам для повноцінної подорожі. Щоб прискорити ефект рекомендується приготувати чай.