Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS25115
Батьки сорту мають майже піввікову історію і наділили його чудовою урожайністю, невибагливістю, компактними розмірами і карколомним психоактивним впливом.
Показать все Свернуть

White Widow x Bubble Gum feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приковывает к дивану и действует продолжительное время
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Bubble Gum feminised Ganja Seeds

White Widow x Bubble Gum feminized - гібрид, здатний здивувати найвибагливішого садівника. Батьки сорту мають майже піввікову історію і наділили його чудовою урожайністю, невибагливістю, компактними розмірами і карколомним психоактивним впливом. Кущі стійко переносять різкі перепади температури, не бояться посухи і не вередують при переливах.

Під час цвітіння рослини виділяють чарівний ягідно-фруктовий аромат, впоратися з яким допоможе вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Плантація повністю відцвітає за 7-9 тижнів. Розміри рідко перевищують 110 сантиметрів і в разі потреби контролюються більш раннім переходом на цвітіння або підрізкою верхівки.

Походження конопель White Widow x Bubble Gum

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель White Widow x Bubble Gum селекціонери Ganja Seeds задіяли генетику легендарного психотропного стрейна Бабл Гам і не менш відому Білу Вдову. Одержаний гібрид перейняв кращі характеристики батьків і доповнив їх дивовижним ароматом. У генному пантеоні переважає індіка (60%), тому слід готуватися до приковуючого впливу. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель White Widow x Bubble Gum

White Widow x Bubble Gum оптимізований для культивації в домашньому гроубоксі, але також підходить для індорного вирощування. На вулиці кущі здатні витягуватися до 1,4 метра у висоту, тому приховати їх в густій траві не вийде. У домашніх умовах рослини добре переносять техніку LST, SOG і SCROG. Клонування дозволить істотно підвищити врожайність і максимально використати наявну площу.

Найбільшої продуктивності можна домогтися, висаджуючи "горіхи" в горщики, об'ємом від 10 літрів. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту. В якості добрив можна задіяти органіку або "хімію". Хімічні добрива знижують смакоароматичні якості кінцевого продукту, але злегка підвищують врожайність.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра (під сіткою) можна зняти до 600 грам сухих бутонів або до 700 грам з одного куща на вулиці.

Смак і ефект конопель White Widow x Bubble Gum

Чудова ароматична композиція відкриється гроверу при подрібненні пролікованих суцвіть. У ній легко розпізнається тропічний манго і нотки солодких ягід. Багато цінителів марихуани полюбили штам саме за його смак. Ходять чутки, що вплив сорту на кшталт афродизіаку. Дим солодкий і густий. З першої затяжки приковує до дивана і діє тривалий час. М'язи розслабляються, а розум ясніє, дозволяючи у всій красі насолодитися підвищеною чуттєвістю. Підходить для денного і вечірнього вживання.

Медичні характеристики конопель White Widow x Bubble Gum

Лікувальні властивості екстрактів і суцвіть дозволяють застосовувати їх в медичних цілях для лікування безсоння, дратівливості, а також як знеболюючий засіб. Добре знімає втому, підвищує життєвий тонус і стимулює апетит.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Біла Вдова х Бабл Гам в оригінальній упаковці Ganja Seeds.