Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2514
Елітне насіння конопель Біла Вдова х Чорна Доміна стануть прекрасним посадковим матеріалом, як в умовах відкритого грунту, так і в домашній оранжереї або теплиці.
Показать все Свернуть

White Widow x Black Domina feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Black Domina
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чарівне розслаблення і умиротворений політ по безмежним просторам медитативного стану
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Black Domina feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель White Widow x Black Domina порадує садівників тільки жіночими сходами, що володіють високим імунітетом до цвілі і гнилі, а також комах-шкідників. Невибагливі кущі пробачать багато помилок з переливами, посухою і стійко перенесуть різкі перепади температури і природні примхи в умовах аутдору. Рослини мають міцну структуру куща розлогої форми. Листя широке, але не численне, що дозволяє світлу проникати до найнижчих бутонів. Суцвіття тугі і важкі. Домінуюча індіка натякає на необхідність установки якісного обдування протягом усього життєвого циклу плантації.

Період цвітіння сорту дорівнює 7-9 тижням. На піку цвітіння кущі випромінюють насичений цитрусовий аромат, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції та вугільного фільтра. Компактні розміри ледь перевищують 90-100 сантиметрів та дозволяють любителям вуличного грову замаскувати плантацію у високій траві.

Походження конопель White Widow x Black Domina

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель White Widow x Black Domina селекціонери Ganja Seeds задіяли генетику психоактивної Білої Вдови і Чорної Доміни. Утворений гібрид успадкував покірність, невибагливість і високий потенціал врожайності своїх батьків. Рівень ТГК досягає позначки в 22%.

Особливості вирощування конопель White Widow x Black Domina

Елітне насіння конопель Біла Вдова х Чорна Доміна стане прекрасним посадковим матеріалом як в умовах відкритого грунту, так і в домашній оранжереї або теплиці. Виробник рекомендує підтримувати сходи на вегетативній стадії 4 тижні і переходити в режим цвітіння.

Штам добре клонується, а також піддається технікам SCROG і LST. З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 600 грам сухих ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща на вулиці.

Максимальних показників врожайності досягають, висаджуючи розсаду в горщики, об'ємом від 10 літрів. В якості поживної основи підходить суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Удобрювати починають на 4-5 тижні від паростка. Як підгодівлю рекомендується використовувати органічні "компоти" на основі концентрату біогумусу або гранульованого кінського гною.

Належне освітлення - 400-600 Ватт Днат. У скромних "стелс-боксах" можна використовувати ЛЕД і ЕСЛ від 100 Ватт.

Смак і ефект конопель White Widow x Black Domina

Насичений букет цитрусових і квітів заповнить все приміщення, в якому буде подрібнена пролікована шишка White Widow x Black Domina. М'який кислуватий дим подарує чарівне розслаблення і умиротворений політ по безмежним просторам медитативного стану. Тіло віддасться приємній знемозі, а думки проясніють.

Медичні характеристики конопель White Widow x Black Domina

В якості лікувального засобу сорт використовують при боротьбі з мігренню, хронічною втомою, глаукомою і бронхіальною астмою. Екстракти відмінно усувають безсоння, виводять з депресії і підвищують життєвий тонус. Добре стимулює апетит і знімає тривожність.