Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1684
Top 44 feminised адаптований під культивацію в домашньому гроубоксі. а також на вулиці і в теплиці. Компактні розміри дозволять любителям вуличного грову заховати плантацію у високій траві, не боячись виявлення її випадковими перехожими.
Показать все Свернуть

Top 44 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Viking
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурює в стан безтурботного спокою і задоволення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Top 44 feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Top 44 дозволить в короткий термін отримати прекрасний урожай смолистих і ароматних суцвіть. У генному «коктейлі» стрейна присутні 20% сатіви і 80% індіки. Індічне коріння дарувало рослинам можливість формувати тугі і вкрай важкі суцвіття. Щоб уникнути надлому рекомендується підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки.

За структурою кущі розмашисті і міцні. Сходи формують величезну центральну колу і кілька довгих бічних гілок. Висота рідко перевищує 100 сантиметрів і контролюється шляхом швидкого переходу на цвітіння або прищипуванням верхівки. Сорт повністю відцвітає за 6-8 тижнів. Мабуть, це самий скоростиглий штам з усієї лінійки фотоперіодних стрейнів Ganja Seeds. У процесі росту плантація виділяє сильний фруктовий аромат з домішкою прянощів.

Походження конопель Top 44

Для виведення гібрида селекціонерами задіяна генетика оригінального Skunk і Viking. Фемінізоване насіння конопель Top 44 містить в собі грандіозний потенціал батьків і гарантовано дасть тільки жіночі рослини. Рівень ТГК коливається на рівні 14-16%.

Особливості вирощування конопель Top 44

Top 44 feminised адаптований під культивацію в домашньому гроубоксі, а також на вулиці і в теплиці. Компактні розміри дозволять любителям вуличного грову заховати плантацію у високій траві, не боячись виявлення її випадковими перехожими.

Висадку розсади в аутдор здійснюють при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів. У домашніх умовах можна використовувати горщики від 10 літрів.

Сорт рекомендований для техніки SCROG і LST. При оптимальному освітленні в 400-600 Ватт Днат з одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих суцвіть або до 300 грам з куща в аутдорі з кінця вересня.

Клонувати культуру також можна, проте низька життєздатність живців буде вимагати від гровера певних знань і умінь.

В якості добрив можна застосовувати органіку або хімічні добавки на розсуд садівника.

Смак і ефект конопель Top 44

Насичений лимонний бриз з відтінками карамелі заповнить всі приміщення, в якому курець вирішить скришити проліковану шишку. Дим насичений, але терпкий. З першої затяжки він занурює в стан безтурботного спокою і задоволення. Дарує розслаблення всіх м'язів тіла і допомагає відволіктися від щоденних турбот і метушливих думок. Відчуття невагомості і польоту стануть останнім штрихом, після якого настане солодкий сон.

Медичні характеристики конопель Top 44

Цілюща сила сорту дозволяє застосовувати його в медичних цілях для лікування глаукоми, розсіяного склерозу, епілепсії і хвороби Паркінсона. У мінімальних дозах застосовують суцвіття і екстракти для зняття больових симптомів, відновлення сну, стимуляції апетиту, а також в якості м'язового релаксанта.