Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2196
Насіння конопель Top Skunk 44 feminised спеціально виводилося для цінителів індору та аутдору. Універсальність посадкового матеріалу говорить нам про його високий імунітет, невибагливість до умов вирощування і здатність виживати в сильну посуху.
Показать все Свернуть

Top Skunk 44 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
TOP44 x Skunk#1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, тривалий, розслаблюючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Top Skunk 44 feminised Ganja Seeds

Фемінізований Top Skunk 44 - чарівний гібрид від бридерів Ganja Seeds. Сходи відрізняються компактними розмірами до 70 сантиметрів у висоту, а також помірною гіллястістю і незначною кількістю листя, що полегшує манікюрінг і дозволяє світлу живити життєвою силою навіть самі нижні суцвіття. Вегетативну стадію рекомендують притримати до 6 тижнів, після чого переходити на цвітіння.

Домінуюча сатіва в генному пантеоні стрейна дозволяє рослинам формувати подовжені, але не важкі суцвіття, які щедро продукують ароматну смолу. Цвітіння триває 10-12 тижнів, що властиво сатіва-домінантним гібридам. Аромат під час зростання плантації сильний, але приємний і нагадує благородну сканкову композицію, обрамлену фруктовим бризом. Щоб приховати пахощі, доведеться встановити вентиляцію з вугільним фільтром.

Походження конопель Top Skunk 44

Фемінізоване насіння конопель Тор 44 х Сканк №1 отримане селекціонерами Ganja Seeds в процесі з'єднання чистої генетики Skunk і оригінального клону Тор 44. Одержаний гібрид успадкував високу врожайність, психоактивність і невибагливість своїх батьків і готовий продемонструвати їх кожному садівникові. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Top Skunk 44

Насіння конопель Top Skunk 44 feminised спеціально виводилося для цінителів індору і аутдору. Універсальність посадкового матеріалу говорить нам про його високий імунітет, невибагливість до умов вирощування і здатність виживати в сильну посуху і в періоди проливних дощів.

Стрейн відмінно клонується. Досвідчені садівники тримають материнську рослину на вегетативній стадії протягом декількох років і мають постійний доступ до клонів. Гнучкість і податлива структура куща дозволяє застосовувати техніку SCROG і LST, що значно підвищує врожайність.

В якості горщиків для культивації згодяться ємності від 10 літрів, наповнені живильним субстратом. З одного квадратного метра під сіткою знімають до 500 грам сухих бутонів або до 300 грам з однієї рослини в умовах аутдору. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат, але при скромних розмірах гроурума можна використовувати ЕСЛ або ЛЕД світильники потужністю від 100 Ватт.

Смак і ефект конопель Top Skunk 44

Чарівний аромат стиглих апельсинів, лимону і мандарина заповнить всі приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити проліковану шишку. М'який маслянистий дим залишить благородний сканковий післясмак і потужною хвилею ейфорії закрутить голову будь-кому, навіть толерантному цінителю селекційного канабісу. Хвиля щастя і нестримної радості поступово зміниться заспокоєнням і релаксацією.

Медичні характеристики конопель Top Skunk 44

Терапевтичний потенціал сорту дозволить застосовувати його екстракти в медичних цілях для лікування психічних розладів, виведення з депресії і пригніченого стану розуму. Відмінно знімає больовий симптом при мігрені і відновлює сон.