Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03961
Вирощування конопель у відкритому грунті принесе більше врожаю, хоча індор також допустимий, і може радувати не тільки процесом культивування, але і фінальною частиною, яка підтверджує, що ви все робили правильно.
Показать все Свернуть

Pamir Gold feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Outdoor
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підступає до вас м'яко і послідовно, з кожною миттю посилюючи вплив природного транквілізатора родом з далеких високогірних районів
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Pamir Gold feminised Dutch Passion Seeds

Виходець з високогірної частини Таджикистану. Якщо вірити інформації безпосередньо від виробника, то мова йде про гірський масив Памір (Гімалаї). Точне генетичне походження штаму невідомо, але брідери з банку насіння Dutch Passion називають стрейн з домінуванням індіки і адаптацією до культивування на великих висотах. Цікавим є той факт, що Памір Голд тривалий час проходив адаптацію в швейцарській частині Альп, перш ніж опинитися в Нідерландах. Голландське насіння конопель довго стабілізувалося ще кілька поколінь уже в звичайних умовах.

Загальні характеристики конопель Pamir Gold

Рослини, чия висота до харвесту досягає практично двометрової відмітки, відцвітають порівняно швидко (близько семи тижнів). Харвест на вулиці настає в другій половині вересня. Незважаючи на такі показники, врожаї виходять трохи вище середнього, адже в зовнішності домінує індіка. Це говорить про формування центральної коли і малої кількості сильних відгалужень, а то і їх повної відсутності. Частка ТГК в марихуані Pamir Gold невисока - близько 12%.

Вирощування конопель Pamir Gold

Фахівці рекомендують цей сорти гроверам будь-якого рівня підготовки. Вирощування конопель у відкритому грунті принесе більше врожаю, хоча індор також допустимий, і може радувати не тільки процесом культивування, але і фінальною частиною, яка підтверджує, що ви все робили правильно. Сорт легкий в вирощуванні ще й тим, що надійно захищений від різних паразитів і виникнення цвілі як такої.

Медичне застосування конопель Pamir Gold

Цей канабіс медики рекомендують використовувати пацієнтам, що страждають від підвищеної тривоги та панічних атаках, а також для тих, хто відчуває труднощі з апетитом.

Запах, аромат і ефект конопель Pamir Gold

Аромат марихуани приємний, трав'яний з легкими фруктовими нотками. У смаку домінує землистість і солодкість, з верхніми грушевими і яблучними тонами. У ганджі відсутній характерний потужний удар. Вона підступає до вас м'яко і послідовно, з кожною миттю посилюючи вплив природного транквілізатора родом з далеких високогірних районів.