Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0934
У досвідчених мікологів виходило виростити культуру на борошні з коричневого рису. Даний субстрат вельми поживний і кубенсіси з задоволенням його колонізують.
Показать все Свернуть

Mexico

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Mexico
Вирощування:
прекрасно колонізують пшеницю, жито, овес, солому і гречку, а також обсмажену перлову крупу
Ефект:
високодуховні переживання
Активність:
вискока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Mexico

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Mexico - це прекрасний і рідкісний стрейн родом з Мексики. Достеменно невідомо, ким вперше був виявлений цей гриб. Мексиканські коріння, присутні в генах штаму свідчать про високу активність і неймовірно окриляючі духовні ефекти з потужними і барвистими баченнями.

Стрейн має середню швидкість колонізації і виробляє середнього розміру плодові тіла з маленькими капелюшками. Зростає кластерами по 3-7 штук.

Штам добре протистоїть зараженням, але любить вологість від 80%. Перші примордії спостерігаються через два тижні після виставлення субстратного блоку на плодоношення.

Рекомендований для початківців етноботаніка.

Опис зовнішнього вигляду Mexico

Капелюшки 20-45 мм в діаметрі. Зустрічалися екземпляри, які формували парасольки діаметром до 80 мм. Колір змінюється протягом життя від насичено-кремового до світлого Баффа. Форма коливається від полусферичною до плоскої.

Ніжки прямі і м'ясисті без порожнини всередині. М'якоть біла і відразу ж синіє на розрізі. Колір стовбура в дитинстві має насичений жовтий окрас і при дорослішанні світлішає до Баффа. Розмір стебла від 40 до 150 мм вдовжину.

Зябра сірувато зелені, а до кінця життєвого циклу стають темно-коричневими. Спори насичено коричневі.

Універсальна вуаль повністю зникає до моменту збору врожаю і лише на деяких грибах зберігається у вигляді маленьких білих цяток на поверхні капелюшка. Мембрана, що відокремлює ребра відходить легко і залишається прикріпленою до ніжки у вигляді кільця-спіднички.

Походження стрейна Mexico

Psilocybe Сubensis Mexico був виявлений в містечку Гваделахару в Мексиці. Більшість кубенсісів названі в честь тієї місцевості, в якій їх знаходили і представлений стрейн не виняток.

Основа для міцелію Mexico

Спори прекрасно колонізують пшеницю, жито, овес, солому і гречку, а також обсмажену перлову крупу. У досвідчених мікологів виходило виростити культуру на борошні з коричневого рису. Даний субстрат вельми поживний і кубенсіси з задоволенням його колонізують.

Початківцям етноботанікам рекомендується використовувати пшеницю або овес. Зернові культури простіше піддаються обробці.

Вихід готового продукту Mexico

З літра міцелію можна зібрати урожай в 250-300 грам. Якщо збільшити вагу субстратного блоку до 1,5-2 кілограм задіявши 1 літр міцелію, то врожайність помітно зросте.

Використовуючи складні суміші на основі кави, рисової муки, морських водоростей і кінського гною збільшується врожайність Psilocybe Сubensis Mexico і його психоактивність.

Температура колонізації та плодоношення Mexico

Культура має середню швидкість колонізації і протягом 8-16 днів повністю захопить будь-який запропонований субстрат. Як і більшість представників магічних кубенсісів любить вологість і постійну t °.

Міцелій охоплює зерно при температурі + 25-30 градусів за Цельсієм. Для швидшої колонізації грибниці потрібна повна темрява. Плодоносять при температурі + 22-24 градуси за Цельсієм.

Ефект Mexico

Стрейн представник високодуховних грибів. Ефект, викликаний відваром, припаде до вподоби стражденним духовної еволюції і тим, хто шукає глибинні причини Власного Буття.

Активність настільки висока, що досить навіть незначне дозування, щоб відчути міць і барвистість. Ейфорія, яка веде до екстазу, піднесе кожного мандрівника в безмежні простори великого Всесвіту, де дуальні стереотипи впадуть під вогненним жаром надзвичайно красивого танцю мандал та мінливих візерунків.

Кожен крок у тріп повинен бути зроблений усвідомлено. "Провідники" підготують прекрасний грунт: зупинять час, зітруть межі простору, а також розчинять поняття і сенс відстані.

Через 20 хвилин після вживання, кольори почнуть відкривати свої справжні численні відтінки, а суть кожного предмета стане зрима. Звуки будуть видимі, і їх можна буде спробувати на смак. Почуття мандрівника будуть загострені, а вічний кругообіг думок і "важливих справ" розчиниться в абстрактних образах, дозволивши нарешті почути великий безмовний голос Всесвіту, яким він говорить з кожним, зрозумілою для нього мовою.