Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2062
Рослини формують досить широке листя і величезну центральну колу. Кілька бічних гілок за три тижні до харвесту доведеться підв'язати, щоб не допустити надлому через важкість ароматних бутонів.
Показать все Свернуть

Massive Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відкриє шлях до безмежного творчого потоку, креативних ідей і геніальних думок
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Massive Skunk feminised Ganja Seeds

Унікальний фемінізований гібрид Massive Skunk подарує початківцю гроверу можливість без проблем осягнути ази безтурботної культивації канабісу. Невибагливість стрейна дозволяє навіть недосвідченому садівникові отримати дивовижний урожай високо психоактивних конопель при мінімальних зусиллях. Рослини формують досить широке листя і величезну центральну колу. Кілька бічних гілок за три тижні до харвесту доведеться підв'язати, щоб не допустити надлому через важкість ароматних бутонів.

Рослини досягають висоти в 110 сантиметрів в умовах індору і рідко перевищують 150 сантиметрів в аутдорі. Аромат під час розвитку куща сильний, але приємний. У ньому поєднуються класичні Сканкові інтонації, але без дизельних відтінків. Цвітіння триває 9 тижнів. У «крові» штаму міститься 60% індіки і 40% сатіви.

Походження конопель Massive Skunk

Дивовижний гібрид Massive Skunk feminised є дітищем досвідчених селекціонерів сид-банку Ganja Seeds. Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Massive Skunk брідери задіяли генетику легендарного Lowryder і Skunk. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель Massive Skunk

Фемінізоване насіння конопель Massive Skunk було отримане для задоволення попиту цінителів індорної культивації канабісу. Фахівці зробили все можливе, щоб в домашніх умовах стрейн відгукувався на будь-яку відому техніку вирощування, а також радував стрімким зростанням і не стрессував при помилках початківців садівників.

З одного квадратного метра можна зняти до 650 грам сухих бутонів або до 380 грам з однієї рослини в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат, горщики - 7-20 літрів.

Удобрювати культуру рекомендується тільки після переходу в режим цвітіння. Досвідчені ботаніки, які вирощують cannabis виключно на кокосовому волокні, можуть ігнорувати дану рекомендацію, адже стружка не містить ніяких поживних речовин.

Смак і ефект конопель Massive Skunk

Чудова Сканкова композиція, позбавлена ядерних відтінків, постане перед курцем, який взяв в руки проліковану шишку стрейна. Міцний дим відкриє шлях до безмежного творчого потоку, креативних ідей і геніальних думок.

Медичні характеристики конопель Massive Skunk

Культуру використовують в медичних цілях для підняття життєвого тонусу, лікування безсоння, стимуляції апетиту і усунення нудоти. Добре знеболює і заспокоює нерви.