Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07035
Даний кактус не містить великої кількості мексаліна, але володіє дивовижним хімічним складом. В складі його соку містяться алкалоїди, здатні подарувати незабутню подорож.
Показать все Свернуть

Lophophora echinata var. diffusa

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Лофофора розпливчаста, лже-пейот
Рід:
Lophophora/Лофофора
Основна діюча речовина:
Pellotine
Стебло:
не більше 15 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас)
Ефект:
церебральний
433 грн.

Описание Lophophora echinata var. diffusa

Lophophora echinata var. diffusa - один з небагатьох примітивних підвидів лофофори. Невибагливі рослини мають кулясту форму і довге кореневе стебло. Даний кактус не містить великої кількості мексаліна, але володіє дивовижним хімічним складом. У складі його соку містяться алкалоїди, здатні подарувати незабутню подорож.

Походження кактусів Lophophora echinata var. diffusa

Насіння кактуса Lophophora echinata var. diffusa було привезене з Мексики. Цей вид сукулентів поширений у високогірній пустелі на висоті до 1800 метрів над рівнем моря. В основному він росте поблизу низькорослих чагарників на вапняних грунтах. На плодовому тілі відсутні колючки, так як в природних умовах у рослин немає потенційних ворогів, тому необхідність колючого захисту відпала.

Зовнішній вигляд кактусів Lophophora echinata var. diffusa

Даний суккулент має міцний кулястий стовбур світло-жовтого забарвлення, що досягає у висоту 7 сантиметрів. На стеблі слабо помітні ребра і борозни. У центральній частині кактуса з віком з'являються нерівномірно розподілені волоски. Діаметр стовбура досягає 15 сантиметрів.

Пелюстки можуть мати жовтувате або блідо-рожеве забарвлення. Кількість ребер варіюється від 5 до 12. Їх поділяють між собою тонкі борозни. Завершується цвітіння появою на сукуленті маленьких чорних насінин.

Залежно від умов вирощування цей вид може формувати невеликі горбисті групи або скупчення стебел.

Вирощування кактусів Lophophora echinata var. diffusa

Культивувати Lophophora echinata var. diffusa зможе навіть початківець ботанік. Невибагливі рослини вимагають до себе особливої уваги тільки на початку життєвого циклу. Для правильного розвитку температура не повинна опускатися нижче +15 градусів за Цельсієм в зимовий та осінній період. Влітку підтримують температуру в районі + 20-25 градусів.

Насіння кактуса Lophophora echinata var. diffusa обов'язково замочують перед висадкою на 12-24 години. В якості грунту слід віддати перевагу пухким субстратам або приготувати його самостійно. Для цього достатньо з'єднати перліт з торфом і садовим гравієм дрібної фракції. Замість гравію можна використовувати річковий пісок.

Висаджують насіння в спеціальні садові теплички для розсади або в широкі, але неглибокі лотки, які згодом вкривають поліетиленовою плівкою. Сходи спостерігають вже на другий тиждень після посадки. Коли розсада зміцніє, то можна пересаджувати її в окремі великі горщики.

Поливають декоративні растішки в міру висихання грунту.

Вживання і ефект кактусів Lophophora echinata var. diffusa

У традиціях мексиканських шаманів церемоніальний напій готується з висушеної шкірки кактуса. Саме в ній міститься найбільша концентрація алкалоїдів, що впливають на центральну нервову систему людини. Через 30-60 хвилин після прийому такого напою прискорюється розумовий процес, з'являється відчуття спокою і гармонії з навколишнім світом. Подорож супроводжується яскравими спалахами, зоровими і слуховими галюцинаціями.