Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06071
Фемінізовані насіння конопель Irbis були отримані брідерами BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Jock Horror і Чорної Доміно. Одержаний стрейн увібрав в себе виняткові характеристики своїх батьків.
Показать все Свернуть

Irbis feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Black Domina x Jock Horror
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує заспокійливу хвилю
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Irbis feminised Bang Seeds

Фемінізований фотоперіодний гібрид Irbis, від досвідчених селекціонерів BangSeeds, порадує садівника високою врожайністю, а також невибагливістю до умов культивації та винятковим імунітетом, який дозволять рослинам з легкістю протистояти епідемії цвілі і гнилі. У висоту кущі досягають 80 сантиметрів, що обов'язково порадує цінителів аутдору, що вважають за краще вирощувати улюблені рослини далеко від міської суєти.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканим фруктовим ароматом, приховати який допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 21%.

Походження конопель Irbis

Фемінізовані насіння конопель Irbis були отримані брідерами BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Jock Horror і Чорної Доміни. Одержаний стрейн увібрав в себе виняткові характеристики своїх батьків: імунітет, аромат, потужний ефект і високу продуктивність смоли.

Особливості вирощування конопель Irbis

Якщо початківець садівник ще сумнівається, яке насіння конопель купити, щоб отримати максимальний врожай при мінімальних зусиллях, то даний гібрид - це ідеальний варіант. Невибагливі сходи стрімко перетворюються в ставні кущі, які легко переносять переливи, вимушену посуху, а також різкі скачки температури і інші помилки недосвідчених коноплярів.

Забезпечивши рослини освітленням в 400 ват Днат, поживним субстратом і місткими горщиками від 10 літрів, гровер зможе зняти до 600 грам смолистих бутонів (сухих) з метра квадратного. Кущі добре піддаються SCROG і не бояться тренувань, так що у початківця ботаніка з'явиться прекрасна можливість випробувати техніки, спрямовані на значне підвищення врожайності та раціональне використання наявного простору для культивації.

Аромат і ефект конопель Irbis

Висушені суцвіття цього штаму, після грамотної проліковці, виділяють стійкий і насичений фруктовий аромат. Всього одна затяжка подарує заспокійливу хвилю, яка тонкими позитивними вібраціями змусить растамана випробувати чарівну гармонію між внутрішнім і зовнішнім світом. Творче мислення активізується, а метушливий розум почне з подивом спостерігати за спокоєм навколо, і важливий тільки цей момент, в ньому є все.

Медичне застосування конопель Irbis

Цей стрейн не відноситься до медичних, проте може застосовуватися в пост стресових ситуаціях в якості легкого заспокійливого засобу, бальзаму для душі, тіла і розуму.