Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03311
Насіння конопель Grapefruit Diesel feminised підходить як для умов відкритого грунту, так і для домашньої оранжереї. Цвітіння триває 8-10 тижнів. Коренева система штаму надає перевагу великим резервуарам.
Показать все Свернуть

Grapefruit Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Grapefruit х Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
рекомендується оснастити бокс якісною вентиляцією з вугільним фільтром
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля ейфорічної радості переходить в розслаблення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Grapefruit Diesel feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Grapefruit Diesel feminised - це гібридний штам, який дає на диво живучі сходи, здатні в короткий термін порадувати садівника винятковим продуктом високої якості. Тугі суцвіття штаму надають високий ейфорійний ефект, що характерно тільки для сатівних сортів канабісу. Гібрид містить 60% індіки і 40% сатіви. Цвітіння стрейна триває 8 тижнів. За цей час він здатний наростити значну шишечну масу, вкриту товстим килимом блискучих трихом.

Фенотип Grapefruit Diesel feminised, представлений українським сідбанком Ganja seeds має особливість міняти забарвлення листя з зеленого до ніжного яскраво-червоного. Аромат під час цвітіння характеризується стійкою палітрою цитрусових ноток з легким відтінком прянощів. Незважаючи на витончену смакову палітру, аромат дуже їдкий і стійкий, тому рекомендується оснастити бокс якісною вентиляцією з вугільним фільтром.

Рівень ТГК досягає 20%. Ефект такий же сильний як і запах і здатний нокаутувати навіть досвідченого любителя селекційного канабісу з високою толерантністю.

Сорт поширений серед гроверів США, а також в пошані у багатьох зірок шоу-бізнесу. Про його неймовірний аромат і ефект складалися пісні.

Родовід Grapefruit Diesel

Насіння конопель Грейпфрутовий Дизель були отримані в результаті схрещування легендарних сортів Grapefruit і Diesel. Тривалий і послідовний відбір найкращих рослин дозволив отримати унікальну і стабільну материнську рослину, та явив світу гібрид, чиї суцвіття так високо цінуються на ринку марихуани.

Особливості вирощування конопель Grapefruit Diesel

Насіння конопель Grapefruit Diesel feminised підходить як для умов відкритого грунту, так і для домашньої оранжереї. Цвітіння триває 8-10 тижнів. Коренева система штаму надає перевагу великим резервуарам, об'ємом 12-15 літрів. Більш скромні горщики також дозволять рослині розкрити потенціал, але врожайність пропорційно знизиться.

На стадії вегетативного росту кущів буде досить тих поживних елементів, що знаходяться в грунті, а з переходом на цвітіння гроверу доведеться регулярно підгодовувати свою "дівчинку".

Урожайність в гроурумі складе 450-600 грам з одного квадратного метра при SCROG і до 1000 г з одного куща на вулиці в кінці жовтня. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ватт.

Смак і ефект конопель Grapefruit Diesel

Подрібнені сухі бутони штаму зберігають їдкий цитрусовий аромат, до якого додаються тонкі нафтові інтонації. Міцний і густий дим залишає виразний гашишний післясмак і викликає потужну хвилю ейфорічній радості і неймовірного підйому. Енергія теплими хвилями стрімко пошириться по тілу, знявши всі м'язові блоки, і дозволить піднятися над дійсністю. Легкість, безтурботність і стан неймовірного задоволення собою і навколишнім світом будуть супроводжувати курця протягом 1,5-2 годин, після чого настане плавний відлив. Тиша і спокій наповнять свідомість, позбавивши рій метушливих думок права на голос. Заколисуючий "стоун" неквапливо відведе до релаксації, де можна піддатися безтурботному відпочинку.

Медичні характеристики конопель Grapefruit Diesel

Терапевтичний потенціал дозволяє вживати екстракти як релаксант, а також як засіб для зняття втоми і тривоги. Добре проявив себе стрейн як знеболюючий і заспокійливий.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Грейпфрутовий Дизель і побалувати себе легендарним продуктом. Всі товари відправляються в оригінальній (фірмовій) упаковці, що перешкоджає пошкодженню «горішків» при транспортуванні.