Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1603
Сходи стрейна порадують своїм невибагливим характером і швидко перетворяться в чудового вигляду статні кущі з кількома міцними бічними гілками і величезною центральною колою.
Показать все Свернуть

Cream 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
АК x Cream Caramel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чудове почуття відчуженості від зовнішнього світу і викличе приємну розслабленість
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Cream 47 feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Cream 47 - ідеальний вибір, як для досвідчених коноплярів, що шукають комерційну вигоду від вирощування канабісу, так і для початківців-садівників, які вперше вирішили зайнятися мистецтвом гровінгу. Сходи стрейна порадують своїм невибагливим характером і швидко перетворяться в чудового виду статні кущі з кількома міцними бічними гілками і величезною центральною колою. Листя рослин має властивість змінювати забарвлення на протязі всього життєвого циклу від насичено зеленого до фіолетового, з проміжними червоними тонами. У висоту досягають 110-120 сантиметрів, а цвітіння триває 9 тижнів.

Походження конопель Cream 47

Елітне насіння конопель сорту Cream 47 feminised - результат схрещування легендарного АК зі знаменитим чемпіоном Cream Caramel. У генотипі культури домінує індіка (70%), а рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Cream 47

Насіння конопель Крем 47 feminised можна відразу висаджувати в родючий грунт, але досвідчені гровери рекомендують спочатку замочити "горіхи" в теплій воді на 12 годин, після чого проростити їх у вологих ватяних дисках. Така техніка пророщування допоможе домогтися стовідсоткової схожості.

В якості поживної основи, як для індора, так і для аутдора можна використовувати суміш крупного перліту, компостної землі і кокосового волокна. Якщо відвідувати регулярно плантацію не представляється можливим, то до грунту можна додати 1,5-2 літра розбухлого гідрогелю. Така хитрість допоможе скоротити частоту поливів на 30%.

Для освітлення в гроубоксі використовують лампи від 400 Ватт Днат або ЛЕД від 150 до маленьких шафах. Урожайність - до 750 грам при SOG або SCROG.

Смак і ефект конопель Cream 47

Фантастичний карамельний аромат з нотками вологої деревини заповнить всю кімнату, в якій буде скручений джоінт з пролікованої шишки представленого сорту. Маслянистий дим подарує чудове почуття відчуженості від зовнішнього світу і викличе приємну розслабленість.

Медичні характеристики конопель Cream 47

Культуру застосовують як седативний засіб, а також як панацею при гострих болях.