Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06068
Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Чак Чак feminised - результат схрещування легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі White Widow з Чорної Вдовою.
Показать все Свернуть

Chuck Chuck feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Black Widow x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
п'янкий наркотичний танець з ейфоричними сплесками завершиться приємним зануренням в мрії і сон
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Chuck Chuck feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель Chuck Chuck - прекрасний посадковий матеріал від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид за короткий період часу встиг завоювати загальне визнання і репутацію високоурожайного стрейна. Відмінною особливістю штаму є висока продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу вся рослина буде посипано мільйонами бурштинових трихом. Кмітливий садівник смекне, що з трима вийде велика кількість першокласного гашишу.

Врожайність і смолистість - далеко не всі позитивні якості цього стрейна. Рослини мають винятковий імунітет, не бояться переливів і стійко переносять спеку і посуху. У висоту кущі рідко досягають 100 сантиметрів, що дає можливість гроверу легко маскувати плантацію серед густої трави і низькорослих чагарників в аутдорі. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканими відтінками цитрусових.

Походження конопель Chuck Chuck

Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Чак Чак feminised - результат схрещування легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі White Widow з Чорної Вдовою. Досвідчені коноплярі повинні розуміти, що хрест двох "вдів" однозначно буде мати хороший психоактивний потенціал, а також винятковий імунітет і насичений аромат.

Кілька циклів стабілізації дозволили брідерам BangSeeds отримати стійкий гібрид з високим вмістом ТГК в смолі - 22%. Така концентрація тетрагідроканнабінола наділяє штам правом вбити наповал навіть досвідченого і толерантного цінителя селекційної марихуани.

Особливості вирощування конопель Chuck Chuck

Якщо початківець гровер вирішив вперше виростити високопсихоактивний канабіс і досі сумнівається, яке насіння конопель купити, то Chuck Chuck feminised - кращий вибір. Крім потужного, майже наркотичного впливу, гібрид нагородить великим врожаєм тугих і ароматних бутонів. З одного квадратного метра (технікою SCROG або SOG) можна зняти до 800 грам смолистих суцвіть. Оптимальні горщики для вирощування - від 7 літрів, освітлення - 250-600 ват Днат. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш перліту, кокосового волокна і збагаченого (магазинного) грунту з вмістом необхідних для канабісу мікроелементів (азот, фосфор, калій).

Аромат і ефект конопель Chuck Chuck

Висушені і грамотно проліковані суцвіття цього сорту мають прекрасний цитрусовий аромат з відтінками ментолової свіжості. Густий і м'який дим з першої затяжки втягне свідомість растамана в п'янкий наркотичний танець, що супроводжується глибинними відкриттями, ейфоричними сплесками і підвищеної тілесної чутливісті. На завершальному етапі впливу варто очікувати приємне занурення в мрії і сон.

Медичне застосування конопель Chuck Chuck

Даний штам конопель не відноситься до медичних, однак може посприяти виходу з глибокої депресії, а також з пригніченого стану розуму.