Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03677
Рослині необхідна додаткова опора для гілок, які ближче до харвесту стають об'ємними і масивними. Для цих цілей краще підійде прогресивний метод Sea of Green або система Scrog.
Показать все Свернуть

Caboose feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
ТГК:
високе
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Trainwreck x Salmon Creek Big Bud (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
634 грн.

Описание Caboose feminised Strain Hunters Seeds

Хороша генетична спадковість наділила насіння конопель Caboose feminised 30% Sativa і 70% Indica і гідною продуктивністю. У створенні штаму брали участь Trainwreck і Salmon Creek Big Bud (feminized). Зберігши більшість властивих оригіналу Trainwreck властивостей, спадкоємець відрізняється вражаючою особливістю. Великі округлі нирки з червоними і фіолетовими відтінками вражають масивністю, щільністю і приємним складним ароматом, що притаманне тільки деяким сортам канабісу.

Загальні характеристики конопель Caboose

На початковій стадії розвитку канабіс Caboose feminised справляє приємне враження здоровим зростанням, за короткий проміжок часу кущ формує міцні міжвузлі і безліч гілок. Штам без особливих зусиль і знань можуть культивувати як гровери з багаторічним стажем, так і початківці, неминучи допускаючи помилки на початковій стадії пізнання коноплярского мистецтва.

Період цвітіння відрізняється швидкоплинністю, через 8-9 тижнів можна приступати до збору врожаю. При культивації в Indoor з одного квадратного метра посіву можна зняти до 900 г суцвіть, і стільки ж з куща, вирощеного в Outdoor. Вражає щедрість смоли, вона надає рослині додаткової привабливості. Висота куща в приміщенні до 100 см, на вулиці сягає 200-270 см.

Вирощування конопель Caboose

Рослині необхідна додаткова опора для гілок, які ближче до харвесту стають об'ємними і масивними. Для цих цілей краще підійде прогресивний метод Sea of Green або система Scrog.

Медичне застосування конопель Caboose

Стимулює апетит, володіє заспокійливим ефектом.

Аромат, смак і ефект конопель Caboose

Густий ароматний дим викликає захоплення, а характерний мінеральний присмак, гармонійно доповнений нотами апельсинів і весняних квітів.

Завдяки високому змісту ТГК вплив потужний і тривалий. На початковій стадії настає незрозумілий хаотичний стан, проте трохи згодом відбувається повільне переміщення в царство ейфорії і милостивої розслабленості.